RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zmarł „Krzykacz”, teraz Edek potrzebuje pomocy. Dramat bohaterów „Złomowiska”

Marek „Krzykacz” Pawłowski i „Siwy Edek”, czyli Edward Kaliński, jeździli razem po całej Polsce (fot. yt/ Discovery Channel Polska)
Marek „Krzykacz” Pawłowski i „Siwy Edek”, czyli Edward Kaliński, jeździli razem po całej Polsce (fot. yt/ Discovery Channel Polska)

Koszmarny przełom roku dla fanów programu „Złomowisko PL”. Kilka dni temu zmarł Marek „Krzykacz” Pawłowski, bohater popularnego programu. Okazuje się, że to nie koniec złych wieści. Jego kompan Edek – czyli Edward Kaliński – kilka tygodni temu trafił do szpitala, amputowano mu nogę. „Jest załamany” – nie kryją jego przyjaciele, którzy uruchomili zbiórkę pieniędzy na protezę dla Edka.

Ponad 30 stopni mrozu w Polsce? Synoptyk mówi o „bestii ze wschodu”

Jeszcze w styczniu nad Europę nadciągnie wyż z Syberii, który przyniesie dotkliwe ochłodzenie temperatury także w Polsce. Mróz w naszym kraju...

zobacz więcej

Fani najbardziej znanych złomiarzy w Polsce przeżywają ciężkie chwile.

Ostatniego dnia 2020 roku, w sylwestra, zmarł Marek Pawłowski, czyli „Krzykacz” – bohater „Złomowiska”, który od kilku lat z Edwardem Kalińskim tworzył zgrany duet jeżdżący po złomowiskach w całej Polsce i za granicą.

Nie żyje Marek „Krzykacz” Pawłowski


Nie podano, jaka jest przyczyna śmierci „Krzykacza”, ale niektóre media piszą o wylewie.

Zobacz więcej: Niespodziewana śmierć gwiazdora programu „Złomowisko”

„Mareczku, zawsze będziemy o Tobie pamiętać” – żegnano bohatera na facebookowej stronie „Złomowisko PL”.

Edek z programu „Złomowisko PL” stracił nogę


Kolejną smutną wiadomość przekazano już w nowym roku. Widzom programu od dłuższego czasu znane były problemy zdrowotne Edwarda Kalińskiego . Z powodu cukrzycy „Siwy Edek” trafił kilka tygodni temu do szpitala , gdzie lekarze amputowali mu nogę.

Nie żyje niespełna dwuletnie dziecko. Telewizor przyczyną tragedii

„Smutny dzień na Ziemi i dzień świętowania w niebie” – tak o śmierci dziecka poinformowała Trista Hamsmith. Niespełna dwuletnia Reese od listopada...

zobacz więcej

Mężczyznę czeka teraz długa i kosztowna rehabilitacja. Jak przyznają jego przyjaciele, jest załamany śmiercią Marka „Krzykacza”.

Zbiórka na protezę dla kolegi „Krzykacza”


„Marek z Edziem zebrali na imprezach charytatywnych mnóstwo pieniędzy, zawsze bezinteresownie! Czas się odwdzięczyć! Edek z protezą nadal będzie pomagał potrzebującym, dziś sam jest potrzebujący!” – czytamy w opisie zbiórki na protezę dla Edka.

Zbiórka natychmiast uzbierała potrzebną kwotę (zakładane 50 tys. zł) i osiągnęła 130 proc. celu.

źródło:
Zobacz więcej