RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Świat pożegnał dziewczynę Bonda, tymczasem ona żyje

Tanya Robert była dziewczyną Bonda (fot. MGM/mat.pras.)
Tanya Robert była dziewczyną Bonda (fot. MGM/mat.pras.)

Aktorka Tanya Roberts nie umarła – oświadczył jej rzecznik Mike Pingel. Dzień wcześniej sam poinformował o śmierci artystki.

Nie żyje wybitny francuski aktor. Laureat dwóch Cezarów

W wieku 84 lat zmarł w Paryżu francuski aktor Claude Brasseur. Zagrał w około 150 filmach, w tym w znanych komediach. Występował także w teatrze....

zobacz więcej

Informacje o śmierci aktorki podało wiele amerykańskich mediów, a także niektóre agencje prasowe, między innymi amerykańska Associated Press, niemiecka dpa i francuska AFP, powołując się właśnie na Pingela.

Ten z kolei wyjaśniał, że podał wiadomość o zgonie Roberts, opierając się na rozmowie z mężem aktorki, Lance'em O'Brienem. – Podczas tej rozmowy doszło do nieporozumienia – oświadczył.

Mike Pingel poinformował, że 65-letnia aktorka nadal przebywa na oddziale intensywnej terapii w centrum medycznym Cedars-Sinai w Los Angeles i jest w stanie krytycznym. Rzecznik szpitala odmówił potwierdzenia lub zdementowania tej informacji, powołując się na tajemnicę lekarską.

Roberts straciła przytomność w wigilię Bożego Narodzenia w swoim kalifornijskim domu, tuż po powrocie ze spaceru z psem.

Tanya Roberts rozpoczynała karierę jako modelka. Największą popularność osiągnęła jednak jako aktorka w latach 80., głównie dzięki roli w serialu telewizyjnym „Aniołki Charliego”. Zagrała także dziewczynę Jamesa Bonda u boku Rogera Moore'a w filmie o agencie 007 „Zabójczy widok” z 1985 r.

źródło:

Zobacz więcej