RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Nieoficjalnie: Partnerka dyrektora TVN zaszczepiona przeciw COVID-19 poza kolejnością

Najnowsze

Popularne

Aktorka Anna Cieślak, prywatnie partnerka dyrektora programowego TVN Edwarda Miszczaka, to kolejna znana osoba, która przyjęła poza kolejnością szczepionkę przeciwko COVID-19 – wynika z nieoficjalnej informacji. Aktorka ma 40 lat, czyli o pięć lat mniej od Marii Seweryn, dotychczas najmłodszej zaszczepionej znanej osoby poza kolejką. W sobotę do przyjęcia szczepionki przyznał się sam Miszczak.

Dyrektor programowy TVN zaszczepił się przeciw COVID-19 poza kolejnością

Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak powiedział, że zaszczepił się przeciwko COVID-19. Jak wyjaśnił, warunkiem przyjęcia przez niego szczepionki...

zobacz więcej

KORONAWIRUS – RAPORT

W sobotę dyrektor programowy TVN Edward Miszczak powiedział, że zaszczepił się przeciwko COVID-19. Jak wyjaśnił, warunkiem przyjęcia przez niego szczepionki było pojawienie się w szpitalu w przeciągu godziny. To kolejna znana osoba, która zaszczepiła się poza kolejnością.

Tłumaczył, że ma 65 lat oraz liczne choroby współistniejące. Dodał, że skorzystał z możliwości zaszczepienia się „będąc przekonanym, że jest to część akcji proszczepionkowej”.

Obecnie akcja szczepień – zgodnie z Narodowym Programem Szczepień – obejmuje tzw. grupę „zero”: medyków i innych pracowników służby zdrowia. W sylwestra media obiegła informacja o tym, że znane postaci życia publicznego w Polsce, aktorka Krystyna Janda i europoseł KO Leszek Miller, zaszczepiły się poza kolejnością. Oprócz nich szczepionkę przyjęli m.in. aktorzy: Wiktor Zborowski, Krzysztof Materna, Andrzej Seweryn i jego córka Maria, Michał Bajor.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej