RAPORT

Rosja gotowa do inwazji na Ukrainę

Pereira: Bo to była taka „akcja promocyjna”, że miała pozostać w tajemnicy

To co się stało w sprawie szczepień to jeden skandal (fot. Facebook)
To co się stało w sprawie szczepień to jeden skandal (fot. Facebook)

Kto w WUM i na jakiej podstawie prawnej podjął decyzję w sprawie zaszczepienia poza kolejnością kilku celebrytów, polityka KO i dyrektora TVN i nazwał to „akcją promocyjną”? Tego nikt z beneficjentów nie chce powiedzieć. Pojawia się za to tajemniczy „oni”, którzy namawiali, proponowali, a na końcu pełnych dobrych chęci celebrytów zwyczajnie oszukali. Ostatecznie jak zwykle skończy się na tym, że to „wina PiS”

Dyrektor programowy TVN zaszczepił się przeciw COVID-19 poza kolejnością

Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak powiedział, że zaszczepił się przeciwko COVID-19. Jak wyjaśnił, warunkiem przyjęcia przez niego szczepionki...

zobacz więcej

To co się stało w sprawie szczepień to jeden skandal, ale dorównuje mu inny, związany z tłumaczeniem, jakie nam prezentują jego beneficjenci. Mamy europosła Koalicji Obywatelskiej, politycznie zacietrzewioną aktorkę, ważnego dyrektora z TVN, którego narzeczona pracuje dla Andrzeja Seweryna – słowem samą śmietankę klasowej drabiny społecznej. Przed sylwestrem wydali komunikat, że to „akcja ambasadorów”, że to chodzi o promocję szczepień i po sprawie. Teraz rektor WUM, czyli członek władz fundacji TVN przekonuje, że to była taka promocja, że on nazwisk podać nie może.

Co z tego wynika? W sumie nic nowego. W końcu nie od dziś celebryci i ich „zaprzyjaźniona stacja” uważają, że są równiejsi od innych. Ci sami, którzy dzień w dzień, przy użyciu najwymyślniejszych fake newsów, socjotechnik i manipulacji atakują polski rząd, chętnie po szczepionki, przez ten rząd załatwione, sięgnęli (pod stołem) i po cichutku wrócili do swojej politycznych wojenek. Czy po tym doświadczeniu nabiorą pokory i rozsądku w swojej działalności publicznej? Nie liczyłbym na to. Zamiast tego już uruchomili swoją polityczno-medialną fabrykę obronną i chór zawodzących na ich część liberałów, a winę zrzucili na PiS.

Co z tego, że nawet zwykli pracownicy TVN, szeregowi politycy KO i mniej znani aktorzy czują się zażenowani. Ich „autorytety” tego nie rozumieją, bo żeby to zrozumieć, musieliby choć raz zejść ze swojego Olimpu.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej