RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Film o Krzysztofie Krawczyku po raz kolejny w Telewizji Polskiej

Film „Krzysztof Krawczyk – całe moje życie” ponownie na ekranach telewizorów (fot. TVP)
Film „Krzysztof Krawczyk – całe moje życie” ponownie na ekranach telewizorów (fot. TVP)

Już w sobotę o 17:30 program TVP1 wyemituje po raz kolejny film pt.: „Krzysztof Krawczyk – całe moje życie”. Dokument ten przedstawia historię gwiazdy polskiej popkultury. Piosenkarz udzielił twórcom filmu długich wywiadów. W produkcji wzięły także udział osoby z bliskiego kręgu artysty. Atutem filmu są unikatowe nagrania archiwalne.

Premiera filmu odbyła się w Boże Narodzenie. Zostanie on ponownie wyemitowany 2 stycznia o godz. 17:30 w TVP1 specjalnie na prośbę widzów.

Mamy dla Was noworoczny prezent ���� Specjalnie na życzenie naszych Widzów raz jeszcze wyemitujemy film "������������������ ���������������� - całe moje życie" �� już dziś o 17:30 w TVP1 �� #BądźmyRazem ��

Pubblicato da TVP1 su Venerdì 1 gennaio 2021

Osobiste wyznania Krzysztofa Krawczyka. W TVP wyjątkowy film o artyście

Długie wywiady z Krzysztofem Krawczykiem, szczere rozmowy z osobami z jego najbliższego otoczenia, a wszystko to przeplatane unikatowymi nagraniami...

zobacz więcej

W dwugodzinnym filmie Michała Bandurskiego i Krystiana Kuczkowskiego wykorzystano unikatowe nagrania i niepublikowane materiały archiwalne, które chronologicznie przedstawiają życie Krzysztofa Krawczyka. Dokument przeplatany jest wyznaniami artysty.

Wspomnieniami związanymi z piosenkarzem dzielą się jego żona Ewa Krawczyk, menadżer – Andrzej Kosmala, zaprzyjaźniony kompozytor – Ryszard Poznakowski, autor przebojów – Wojciech Trzciński, a także przedstawiciele kolejnego muzycznego pokolenia – Andrzej Smolik i Andrzej Piaseczny.

źródło:
Zobacz więcej