RAPORT

Atak na Jana Pawła II

Prezes Kurski o „Sylwestrze Marzeń” i nowej ofercie programowej TVP. „Dziękuję, że byliście z nami”

– Polacy byli z nami, chcieli żegnać ten smutny stary rok i cieszyć się na nowy z Telewizją Polską, jestem Państwu z całego serca wdzięczny. Dziękuję za to , że byliście z nami – powiedział w programie „Gość Wiadomości” prezes TVP Jacek Kurski, który podkreślił, że w tym dniu „Sylwester Marzeń” w szczycie oglądalności śledziło 8 mln widzów. Dodał także, że sylwestrowa impreza została przeprowadzona z zachowaniem wszystkich wymogów epidemicznych.

„Sylwester Marzeń z Dwójką”. Miliony przed telewizorami powitały z nami Nowy Rok

Za nami największa taneczna impreza w Europie – „Sylwester Marzeń z Dwójką”. Na ostródzkiej scenie wystąpili między innymi Zenek Martyniuk z...

zobacz więcej

Prezes Jacek Kurski zapowiedział też, co widzowie TVP będą mogli zobaczyć w tym roku. Wśród propozycji sportowych znajdą się m.in. mistrzostwa w piłce nożnej Euro 2020, a także olimpiada w Tokio, Liga Mistrzów.

Prezes Kurski mówił również licznych serialach i filmach dokumentalnych. Już w poniedziałek TVP pokaże cykl filmów dokumentalnych BBC, ukazujący prawdziwą twarz Władymira Putina, a także film fabularny „Donbas” o wojnie ukraińsko-rosyjskiej. Prezes TVP zapowiedział także, że kolejny „Sylwester Marzeń” planowany jest w Zakopanym.

Prezes Jacek Kurski podziękował widzom za zaufanie do TVP i wybór jej oferty programowej i przypomniał o specjalnej ofercie dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej