RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Nie żyje „Krzykacz”, gwiazdor programu „Złomowisko”

„Krzykacz” – czyli Marek Pawłowski – nie żyje (fot. Discovery)
„Krzykacz” – czyli Marek Pawłowski – nie żyje (fot. Discovery)

W sylwestra, niespodziewanie zmarł Marek „Krzykacz” Pawłowski, znany z telewizyjnego programu „Złomowisko PL” – poinformowali twórcy programu i nadająca go stacja Discovery Channel. „Król złomu” od lat tworzył lubiany przez widzów duet z „Siwym Edkiem”, czyli Edwardem Kalińskim.

Nie żyje dominikanin Maciej Zięba. Od miesięcy walczył z nowotworem

Po wielu miesiącach walki z nowotworem zmarł o. Maciej Zięba, dominikanin. Miał 66 lat. O śmierci współbrata informują wrocławscy zakonnicy.

zobacz więcej

Jak podaje „Super Express”, Pawłowski zmarł o godzinie 20 ostatniego dnia 2020 roku. Nie podano dotąd przyczyny zgonu.

„Krzykacz” od kilku lat opowiadał o różnych złomowiskach w Polsce, a wraz z przyjacielem Edkiem prowadzili też własny skup złomu pod Warszawą. Fani cenili jego humor i zdecydowane podejście do zadań. Pawłowski podkreślał, że „żadnej pracy się nie boją”, czym zyskał ogromną sympatię i liczną widownie.

„Mareczku, zawsze będziemy o Tobie pamiętać” – podkreślono na oficjalnej stronie programu „Złomowisko PL” na Facebooku.


Zobacz także: Tragiczna śmierć młodego rapera z Ostrołęki „Marek pomimo tego, że występował w TV, za gwiazdora się nie uważał... Zawsze można z nim było porozmawiać, na każdy temat, dla wszystkich miał czas, lubił pomagać innym ludziom i przedkładał inne wartości niż tylko pieniądz... Dbał bardzo o rodzinę, która poniosła największą stratę” – wspominają go koledzy z zaprzyjaźnionego warsztatu Vintage Garage na Facebooku.


źródło:
Zobacz więcej