RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zabili czterolatkę, bo „miała w sobie demona”

Sąsiedzi oskarżeni o zabójstwo dziecka (fot. Benton County Sheriff’s Office)
Sąsiedzi oskarżeni o zabójstwo dziecka (fot. Benton County Sheriff’s Office)

Para z Missouri została oskarżona o zabójstwo czteroletniej dziewczynki. Do zbrodni doszło przed Wigilią. Oskarżeni twierdzili, że czterolatka była opętana przez demona, którego postanowili „wypędzić”. Dziecko nie przeżyło.

Nie żyje niespełna dwuletnie dziecko. Telewizor przyczyną tragedii

„Smutny dzień na Ziemi i dzień świętowania w niebie” – tak o śmierci dziecka poinformowała Trista Hamsmith. Niespełna dwuletnia Reese od listopada...

zobacz więcej

Podejrzani to sąsiedzi rodziny, z której pochodziło nieżyjące dziecko. Jego zwłoki zostały znalezione zawinięte w różowy koc; na całym ciele widoczne były siniaki.

35-letni Ethan Mast i jego 21-letnia partnerka Kourtnej Aumen zostali aresztowani w poniedziałek przed świętami Bożego Narodzenia w Cole Camp w stanie Missouri.

Ojciec nieżyjącego dziecka (niespokrewniony z oskarżonymi) powiedział policji , że para biła jego córkę od dwóch tygodni i groziła mu, że go zastrzeli, jeśli będzie próbował ich powstrzymać. Pobici zostali także matka i dwuletni brat zabitej.

„Opętanie”? Przerażające szczegóły zbrodni


Powodem znęcania się nad czterolatką był „ demon , którego miała w sobie” – jak twierdzili jej oprawcy. By go wypędzić, bili dziecko, a na koniec wrzucili do zamarzniętego stawu.

Zobacz także: Dostał rozwód, bo żonę „opętały demony”

Lokalne media podają, że para przyznała się do zbrodni. Wszyscy zaangażowani w tragedię należeli do tego samego Kościoła – podkreśla szeryf, cytowany przez orarkfirst.com. Okrutną zbrodnię określił jako „epizod typu religijnego”. Sąsiedzi zostali oskarżeni o morderstwo drugiego stopnia, wykorzystywanie seksualne i serię napaści pierwszego stopnia. 5 stycznia ma się odbyć ich przesłuchanie. Do tego czasu pozostaną w areszcie.

źródło:
Zobacz więcej