RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Aktywista LGBT wykorzystuje upośledzonego człowieka? Bulwersujące nagranie Rafalali

Internauci są oburzeni (fot. YT)
Internauci są oburzeni (fot. YT)

Nina Kukawska, transseksualista do niedawna znana jako Rafał B. ps. Rafalala, opublikowała w internecie nagranie z młodym, wyraźnie upośledzonym człowiekiem. Film pokazuje jak lewicowa aktywista, określana przez Onet jako „kobieta z penisem”, nagrywa swoją „randkę” z mężczyzną i pyta o jego zarobki, wysłuchuje wyznań miłosnych i próbuje „wcisnąć mu” 50-złotowy banknot. Sprawa wywołała oburzenie internautów, którzy zarzucają skandaliście wykorzystywanie do autopromocji chorego i prawdopodobnie nieświadomego całej sytuacji człowieka. Po naszej publikacji Kukawska w ustawieniach zmieniła nagranie na prywatne.

Nie będzie aresztu dla Rafalali. Sąd: Może źle wpłynąć na psychikę

Sąd odrzucił wniosek o areszt wobec transseksualisty Rafalali, oskarżonego o kradzież i pobicie mężczyzny, któremu miał świadczyć usługi seksualne....

zobacz więcej

W kwietniu 2019 r. człowiek o pseudonimie „Rafalala” został zatrzymany w Sopocie za rozbój połączony z groźbą użycia broni. Miał razem z inną osobą kopać i okraść mężczyznę.

Rok wcześniej internet obiegło nagranie, na którym widać, jak brutalnie i wulgarnie zaatakował na ulicy Warszawy nastolatkę. - Trzy zarzuty, w tym naruszenia nietykalności cielesnej poprzez oblanie kawą pokrzywdzonej dziewczynki, przedstawiono Rafałowi B. znanemu jako „Rafalala” - informowała wówczas Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Teraz „artysta” przez lata występujący na konferencjach prasowych oraz manifestacjach razem z politykami lewicy , np. Robertem Biedroniem i Joanną Senyszyn – postanowił o sobie przypomnieć.

Na skandaliczne zachowanie aktywisty zwrócił uwagę youtuber „Szarpanki z Życiem II”. Na nagraniu zatytułowanym „RAFALALA bezkarnie wykorzystuje i obraża ludzi” widzimy fragmenty kilku filmików opublikowanych m.in. na Facebooku dla fanów Rafalali: „Nina Kukawska”.

Na kanale „Szarpanki z Życiem II” (w przeciwieństwie do oryginału) wizerunek młodego człowieka został częściowo ukryty.Swojego oburzenia nie kryją nawet internauci sprzyjający Rafalali, którzy pod jednym z oryginalnych nagrań dostępnych w serwisie Youtube wyrażają swoje zdanie. Tak brzmi kilka z najpopularniejszych komentarzy pod filmikiem:

„Mam nadzieję, że ludziom to otworzy oczy, kim naprawdę jest ten człowiek. I on ciągle krzyczy o nienawiści, nietolerancji i oburza się, jak ktoś się z niego śmieje... To już jest mega przegięcie! Naśmiewanie się z ewidentnie upośledzonego w jakimś tam stopniu chłopaka... i to publicznie... W imie czego! Niech to ktoś zgłosi gdzieś” – apelował jeden z internautów. „Nagrał upośledzonego, żeby go poniżyć i się pośmiać z niego.. i ten typ się kur*a dziwi, że nikt go nie toleruje? Eh szkoda tylko tego chłopaka” – napisał inny.

„Ktoś powinien to zgłosić na policję i prokuraturę za wykorzystywanie chorego chłopaka do nikczemnych celów” – ocenił inny użytkownik serwisu YouTube.

„Widać, że chłopak jest trochę nie teges i nic nie wiem. Szkoda biednego chłopaka”. „Zgłosić to, bo to jest obrzydliwe! Za takie coś powinno się ukarać. Biedny, niczego nieświadomy chłopak, szkoda mi go”. „To jest obrzydliwe i żałosne”. „Panie prokuratorze, do dzieła” – piszą internauci.

Kartkę zrobiła @olga_emes

Opublikowany przez Ninę Kukawską Środa, 28 października 2020

źródło:
Zobacz więcej