RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Posłanka PO życzyła wesołych świąt. Potem pokazała „dekoracje” z zaszyfrowanym hasłem „J***ć PiS”

Wpis posłanki skrytykowało wielu internautów (fot. PAP/Marcin Obara)
Wpis posłanki skrytykowało wielu internautów (fot. PAP/Marcin Obara)

Posłanka PO Jagna Marczułajtis-Walczak pochwaliła się na Twitterze „dekoracjami świątecznymi” z ośmioma gwiazdkami, które w retoryce osób krytykujących rząd są zaszyfrowanym, wulgarnym hasłem „J***ć PiS”. Kilka godzin wcześniej życzyła wszystkim wesołych świąt.

Ekspedientki w maskach z wulgarnym hasłem. Klient: Bałbym się tam pójść z dzieckiem

W sklepie Dino w Pile ekspedientki nosiły maseczki z wulgarnym, antyrządowym hasłem – poinformował jeden z klientów. - Nie jestem ani za PiS, ani...

zobacz więcej

„Świąt Bożego Narodzenia pełnych miłości, radości i spokoju, a w Nowym Roku szczęścia, zdrowia, sukcesów osobistych oraz zawodowych życzy Jagna Marczułajtis-Walczak, posłanka na Sejm RP” – grafikę o takiej treści opublikowała przed południem na Twitterze posłanka PO. Kilka godzin później pochwaliła się „świąteczną dekoracją”– zdjęciem pomarańczy „przystrojonej” goździkami ułożonymi w osiem gwiazdek.

Później Marczułajtis-Walczak pokazała fotografię z piernikiem w kształcie kaczki, którą również „przystroiła” wulgarnym hasłem. Jej wpisy spotkały się z krytyką ze strony internautów.

„Kiedyś Ci kibicowałem, dziś żałuję. Można nie lubić, można się nie zgadzać, oczywiście to jest normalne. Lecz to powyżej nie jest normalne, wy jesteście chorzy” – napisał jeden z internautów. „A potem będą krzyczeć, że za mało się Ci pisowcy uśmiechają a oni przecież tacy dla wszystkich tolerancyjni” – stwierdził inny.

„Głupota i wulgarność” – napisał pod zdjęciem piernika dziennikarz TVP Info Bartłomiej Graczak.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej