RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Sylwester Marzeń”. Zdradzamy nowe szczegóły [WIDEO]

Akcent, Boys, Cleo, Golec uOrkiestra, Helena Vondračkova, Roksana Węgiel, Viki Gabor – pojawią się wśród wykonawców, którzy wystąpią podczas „Sylwestra Marzeń z Dwójką”. W tym roku impreza Telewizji Polskiej odbędzie się w Ostródzie, ale za rok ponownie ma zawitać do Zakopanego.

Osobiste wyznania Krzysztofa Krawczyka. W TVP wyjątkowy film o artyście

Długie wywiady z Krzysztofem Krawczykiem, szczere rozmowy z osobami z jego najbliższego otoczenia, a wszystko to przeplatane unikatowymi nagraniami...

zobacz więcej

Gospodarzami „Sylwestra Marzeń” będą Ida Nowakowska, Izabella Krzan, Małgorzata Tomaszewska, Rafał Brzozowski, Aleksander Sikora i Norbi. Na scenie pojawią się zwyciężczynie Eurowizji Junior Roksana Węgiel i Viki Gabor, Zenek Martyniuk z grupą Akcent, Marcin Miller i zespół Boys. Scenę disco polo uzupełnią Weekend, Milano i Defis.

Góralskie rytmy zapewnią natomiast Zakopower, Golec uOrkiestra. Aż trzykrotnie na scenie pojawi się Cleo. Dwukrotnie wystąpi natomiast legenda czeskiej muzyki pop Helena Vondračkova, która – jak obiecała – wykona między innymi swój wielki hit „Malowany dzbanku”. Z zagranicznych gwiazd będzie można też posłuchać Thomasa Andersa z Modern Talking oraz Francesco Napoli.

Naprzeciw potrzebom widzów


Z powodu obostrzeń epidemicznych „Sylwester Marzeń” odbędzie się bez udziału publiczności. – Telewizja publiczna w trudnym czasie pandemii wychodzi naprzeciw potrzebom widzów, aby zapewnić im doskonałą, a przede wszystkim bezpieczną rozrywkę, zapraszając na największy sylwestrowy koncert plenerowy, w którym będą mogli uczestniczyć bezpiecznie, oglądając go w swoich domach – powiedział Jacek Kurski, prezes TVP.

W ramach ograniczeń sprowadzonych w związku z walką z koronawirusem, w noc sylwestrową będzie obowiązywał zakaz poruszania się po ulicach w godzinach 19-6 rano. – W związku z czym tegoroczny „Sylwester Marzeń” w Telewizji Polskiej to jest coś jak prąd, jak gaz, jak woda, po prostu jesteśmy medium dostarczanym do każdego domu w Polsce. Jak jedzenie, jak powietrze - nie można żyć bez „Sylwestra Marzeń” – podkreślił Kurski.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej