RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Plejada gwiazd na Sylwestrze Marzeń TVP. Marek Sierocki opowiada o kulisach

W piątek zaprezentowano plejadę polskich i zagranicznych artystów, z którymi na scenie w Ostródzie w trakcie Sylwestra Marzeń pożegnamy 2020 i przywitamy 2021 rok. – Poznamy jeszcze kilku wykonawców, z którymi toczą się już końcowe rozmowy – zapowiada Marek Sierocki, dziennikarz muzyczny TVP, czuwający nad organizacją wydarzenia. Jak podkreśla, Polskę chwalą w Europie za organizację wielkich imprez, jak choćby ostatni finał Eurowizji Junior.

Sylwester Marzeń TVP. „Musi się odbyć w każdym domu w Polsce” [WIDEO]

Nie w Zakopanem, a w Ostródzie odbędzie się tegoroczny Sylwester Marzeń z Dwójką, organizowany przez Telewizję Polską. – Zrobimy wszystko, aby te...

zobacz więcej

Z powodu epidemii koronawirusa i restrykcji wprowadzonych przez rząd m.in. na okres nocy sylwestrowej, w tym roku nie odbędą się huczne imprezy. Z tego powodu Telewizja Polska w Ostródzie organizuje Sylwester Marzeń. Na antenie TVP2 przez całą noc czołowi polscy artyści, ale także zagraniczne gwiazdy, dostarczą widzom potężną dawkę rozrywki.

Kto wystąpi na Sylwestrze Marzeń


Na scenie pojawią się: Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Weekend, Milano, Marcin Miller i grupa Boys, Roksana Węgiel, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Cleo oraz Gromee. Na scenie wystąpią także zagraniczni goście. Wśród nich Helena Vondráčková i Thomas Anders z Modern Talking.

Sierocki: Jesteśmy prawdziwymi mistrzami świata


Jak przyznaje, ten niezwykle trudny 2020 rok się kończy, ale w jego trakcie Telewizja Polska pokazała, jak świetnie można poradzić sobie w czasach koronawirusa, organizując choćby wspomniany finał Eurowizji Junior.

– Jeśli chodzi o techniczne rzeczy, o scenografię, o realizację, o światło to jesteśmy prawdziwymi mistrzami świata i powinniśmy umieć się tym chwalić, bo w Europie nas naprawdę za to chwalili – podkreślił Marek Sierocki. Zaznaczył też, że powodem do dumy są młodzi wykonawcy. – To artyści, którzy dzięki Telewizji Polskiej zdobyli popularność. Te piosenkarki świetnie reprezentowały Polskę i wygrały Eurowizję Junior – podkreśla, wskazując na Roksanę Węgiel i Viki Gabor, dziennikarz muzyczny TVP. Poinformował też, że można się jeszcze spodziewać niespodzianek na Sylwestrze Marzeń z Dwójką, a kolejne nazwiska poznamy już wkrótce.

– Z kilkoma wykonawcami toczą się już ostateczne rozmowy – zapewnił.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej