RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Sylwester Marzeń TVP. „Musi się odbyć w każdym domu w Polsce” [WIDEO]

Nie w Zakopanem, a w Ostródzie odbędzie się tegoroczny Sylwester Marzeń z Dwójką, organizowany przez Telewizję Polską. – Zrobimy wszystko, aby te wspaniałe emocje i ten sam efekt, który był w Zakopanem miał miejsce gdzie indziej – zadeklarował prezes TVP Jacek Kurski. Na scenie Amfiteatru wystąpią: Zenek Martyniuk, Weekend, Milano, Marcin Miller i grupa Boys, Roksana Węgiel, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Cleo oraz Gromee. Wśród zagranicznych gości znajdą się Helena Vondráčková i Thomas Anders z Modern Talking.

„Ferie z TVP”. Specjalny projekt dla dzieci i młodzieży

Programy rozrywkowe i edukacyjne czy też ciekawe filmy znajdą się w nowej ofercie programowej przygotowanej przez Telewizję Polską we współpracy z...

zobacz więcej

– Żal nam, że nie możemy być w tym roku znowu w Zakopanem. Pozdrawiamy serdecznie burmistrza, pozdrawiamy serdecznie mieszkańców Zakopanego, górali, Podhalan i wszystkich ludzi, którzy zawsze przyjeżdżali do Zakopanego w olbrzymiej liczbie – powiedział podczas konferencji prezes TVP Jacek Kurski.

– Zrobimy wszystko, aby te wspaniałe emocje i ten sam efekt, który był w Zakopanem, tym razem miał miejsce gdzie indziej – dodał. Tegoroczny Sylwester Marzeń odbędzie się bowiem w Amfiteatrze w Ostródzie.

– Jestem przekonany, że wszelkie impulsy i wszelkie piękno, i całe dobro będzie właśnie emanowało z tego wspaniałego Amfiteatru. Udzieli się artystom, a przez artystów pójdzie do milionów ludzi przed telewizorami – zaznaczył Jacek Kurski.

Kto pojawi się na scenie?


Podczas tegorocznego Sylwestra Marzeń z Dwójką na scenie pojawią się: Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Weekend, Milano, Marcin Miller i grupa Boys, Roksana Węgiel, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Cleo oraz Gromee. Na scenie wystąpią także zagraniczni goście. Wśród nich Helena Vondráčková i Thomas Anders z Modern Talking.  Jak podkreślił prezes TVP, „sylwester musi się odbyć”. – Wszyscy spędzą tego sylwestra w domach, przed telewizorami. W związku z czym tegoroczny Sylwester Marzeń Telewizji Polskiej to jest coś jak prąd, jak gaz, jak woda. Po prostu jesteśmy medium dostarczanym do każdego domu w Polsce, jak jedzenie, jak powietrze. Nie można żyć bez Sylwestra Marzeń w Telewizji Polskiej – mówił.

Prezes TVP zadeklarował, że „jeżeli Polsat czy TVN zrezygnowałyby ze zorganizowania swojego sylwestra, to telewizja publiczna za darmo udostępni im sygnał Sylwestra Marzeń”.

źródło:
Zobacz więcej