RAPORT

Wojna na Ukrainie

Sylwester Marzeń TVP. „Musi się odbyć w każdym domu w Polsce” [WIDEO]

Nie w Zakopanem, a w Ostródzie odbędzie się tegoroczny Sylwester Marzeń z Dwójką, organizowany przez Telewizję Polską. – Zrobimy wszystko, aby te wspaniałe emocje i ten sam efekt, który był w Zakopanem miał miejsce gdzie indziej – zadeklarował prezes TVP Jacek Kurski. Na scenie Amfiteatru wystąpią: Zenek Martyniuk, Weekend, Milano, Marcin Miller i grupa Boys, Roksana Węgiel, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Cleo oraz Gromee. Wśród zagranicznych gości znajdą się Helena Vondráčková i Thomas Anders z Modern Talking.

„Ferie z TVP”. Specjalny projekt dla dzieci i młodzieży

Programy rozrywkowe i edukacyjne czy też ciekawe filmy znajdą się w nowej ofercie programowej przygotowanej przez Telewizję Polską we współpracy z...

zobacz więcej

– Żal nam, że nie możemy być w tym roku znowu w Zakopanem. Pozdrawiamy serdecznie burmistrza, pozdrawiamy serdecznie mieszkańców Zakopanego, górali, Podhalan i wszystkich ludzi, którzy zawsze przyjeżdżali do Zakopanego w olbrzymiej liczbie – powiedział podczas konferencji prezes TVP Jacek Kurski.

– Zrobimy wszystko, aby te wspaniałe emocje i ten sam efekt, który był w Zakopanem, tym razem miał miejsce gdzie indziej – dodał. Tegoroczny Sylwester Marzeń odbędzie się bowiem w Amfiteatrze w Ostródzie.

– Jestem przekonany, że wszelkie impulsy i wszelkie piękno, i całe dobro będzie właśnie emanowało z tego wspaniałego Amfiteatru. Udzieli się artystom, a przez artystów pójdzie do milionów ludzi przed telewizorami – zaznaczył Jacek Kurski.

Kto pojawi się na scenie?


Podczas tegorocznego Sylwestra Marzeń z Dwójką na scenie pojawią się: Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Weekend, Milano, Marcin Miller i grupa Boys, Roksana Węgiel, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Cleo oraz Gromee. Na scenie wystąpią także zagraniczni goście. Wśród nich Helena Vondráčková i Thomas Anders z Modern Talking.  Jak podkreślił prezes TVP, „sylwester musi się odbyć”. – Wszyscy spędzą tego sylwestra w domach, przed telewizorami. W związku z czym tegoroczny Sylwester Marzeń Telewizji Polskiej to jest coś jak prąd, jak gaz, jak woda. Po prostu jesteśmy medium dostarczanym do każdego domu w Polsce, jak jedzenie, jak powietrze. Nie można żyć bez Sylwestra Marzeń w Telewizji Polskiej – mówił.

Prezes TVP zadeklarował, że „jeżeli Polsat czy TVN zrezygnowałyby ze zorganizowania swojego sylwestra, to telewizja publiczna za darmo udostępni im sygnał Sylwestra Marzeń”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej