RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Znany dziennikarz nazwał Meghan i Harry'ego „darmozjadami” i „narcyzami”

O co poszło? (fot. Athena Pictures/Getty Images)
O co poszło? (fot. Athena Pictures/Getty Images)

Popularny dziennikarz i prezenter Piers Morgan nazwał księcia Harry'ego i jego żonę Meghan „darmozjadami” i „narcyzami”. Stało się to, gdy ogłoszono, że podpisali umowę na podcast opiewającą na sumę 30 mln funtów. Firmą, która zaproponowała parze takie wynagrodzenie, jest Spotify.

„Poczułam ostry skurcz”. Meghan Markle wyznała, że poroniła

Księżna Sussex Meghan Markle wyznała w artykule na łamach „New York Timesa”, że doświadczyła poronienia w trakcie drugiej ciąży. W artykule...

zobacz więcej

Meghan i Harry  ogłosili w tym tygodniu, że poprowadzą program „Archwell Audio”, który „podnosi na duchu i bawi publiczność na całym świecie”, a do tego przedstawia „różnorodne perspektywy i poglądy”. Informacja ta nie pozostała nieskomentowana.

Morgan, gospodarz popularnego programu „Good Morning Britain”, w swoim najnowszym felietonie dla MailOnline (strony internetowej gazety „Daily Mail”) stwierdził, że „ jedynym, czego świat zdecydowanie potrzebuje w tej chwili, jest to, że tych dwoje absurdalnych, ultraprzebudzonych freelancerów , zaoferuje nam jeszcze więcej swoich poglądów na życie, wygłaszanych z piedestału swojej kalifornijskiej rezydencji za 11 mln dolarów”.

„Najpodlejsi królewscy łajdacy”


Dziennikarz dodał: „Ich nowe komercyjne przedsięwzięcie wydaje się napędzane przez narcyzm, hipokryzję i chciwość”. Wprost oskarża parę o wykorzystywanie swoich królewskich tytułów do zarabiania pieniędzy.

„Meghan i Harry zmienili się w najpodlejszych królewskich łajdaków, cynicznie wykorzystując swój status, by nabić własne kieszenie”.

Latem para podpisała z Netflixem wieloletni kontrakt wart 150 mln dolarów.

źródło:

Zobacz więcej