RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Postawił żonę w zakładzie i przegrał. Pozwolił znajomym, by ją gwałcili

Mężczyzna został zatrzymany (fot. Shutterstock/Tinnakorn jorruang)
Mężczyzna został zatrzymany (fot. Shutterstock/Tinnakorn jorruang)

Hazardzista z Indii postawił w zakładzie swoją żonę i przegrał. Zgodnie z zawartą „umową” kobieta została wysłana do jego znajomych, którzy wykorzystali ją seksualnie. Gdy następnym razem wyraziła sprzeciw, mąż oblał ją kwasem.

Indie: Zabił żonę i zaniósł na policję jej głowę

Szokujący widok ukazał się w piątek rano mieszkańcom stanu Uttar Pradesh w Indiach. Ujrzeli mężczyznę idącego ulicą z głową kobiety w ręku. Jak się...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w północno-wschodnim stanie Bihar w Indiach. 36-latek uzależniony od hazardu wysłał do znajomych swoją o sześć lat młodszą żonę. Mężczyźni wykorzystali ją seksualnie.

„Para była małżeństwem około 10 lat. Mąż kobiety uprawiał hazard. Przegrał ją w zakładzie pod koniec października” – powiedział brytyjskiemu dziennikowi „The Independent” Rajesz Kumar Jha, wyższy funkcjonariusz policji z komisariatu w Muzahidpur.

Pozwolił znajomym gwałcić żonę


„Wysłał ją do hazardzistów wbrew jej woli, a mężczyźni ją gwałcili. Gdyby kiedykolwiek sprzeciwiła się wykorzystywaniu seksualnemu, mąż mógłby ją bić i trzymać jako zakładniczkę” – dodał policjant.

Rozmówca „The Independent” powiedział też, że 2 listopada kobieta sprzeciwiła się ponownemu wysłaniu jej do znajomych męża. 36-latek miał wtedy oblać ją kwasem.

Mężczyzna został zatrzymany przez policję na podstawie licznych zarzutów: przemocy domowej, ataku przy użyciu kwasu, przyczynienia się do zbiorowego gwałtu i bezprawnego uwięzienia. Mężczyzna przebywa w areszcie domowym.

źródło:
Zobacz więcej