RAPORT

Tusk kontra Tusk

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który przez siedem godzin przetrzymywał dziecko

Na miejsce awantury domowej ściągnięto antyterrorystów oraz negocjatorów (fot. PAP/Darek Delmanowicz)
Na miejsce awantury domowej ściągnięto antyterrorystów oraz negocjatorów (fot. PAP/Darek Delmanowicz)

Podczas interwencji policji, wezwanej do awantury domowej w jednej z kamienic w Przemyślu, agresywny mężczyzna zabarykadował się z kilkuletnim dzieckiem. Według portalu nowiny24.pl, miał mieć przy sobie nóż. Na miejsce ściągnięto antyterrorystów oraz negocjatorów. Po godz. 21.30 mężczyzna został zatrzymany. Dziecku nic się nie stało.

Planował uprowadzić dziecko. Policja zatrzymała podejrzanego 23-latka

Po trwających prawie trzy tygodnie ustaleniach zatrzymano mężczyznę podejrzanego o przygotowanie do uprowadzenia dziecka dla okupu. Podejrzany...

zobacz więcej

Dramat w kamienicy przy u. Słowackiego miał się rozpocząć w środę przed godz. 15. – Otrzymaliśmy zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że w lokalu w jednym z pomieszczeń mężczyzna zamknął się z kilkuletnim dzieckiem i nikogo do siebie nie wpuszcza. Na miejscu pracują policyjni specjaliści – poinformowała wieczorem st. asp. Małgorzata Czechowska, oficer prasowy komendy miejskiej w Przemyślu.

Według portalu nowiny24.pl mężczyzna miał mieć przy sobie nóż. Policja twierdzi, że nie wie, czy desperat jest uzbrojony. Po godz. 21.30 mężczyzna został zatrzymany. Dziecko trafiło pod opiekę matki.

Ulica Słowackiego została wyłączony z ruchu.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej