RAPORT

Pogarda

Człowiek Bóbr nie musiał uciekać się do prowokacji. Głos zabrała Adamowicz

Europosłanka pisze o kolejnej rezolucji w PE (fot. PAP/Adam Warżawa)
Europosłanka pisze o kolejnej rezolucji w PE (fot. PAP/Adam Warżawa)

Najnowsze

Popularne

„Chciałem się wcielić w kogoś i napisać, że sprawa zakupu Polska Press zostanie poruszona w PE jako zamach na wolne media, ale mogę zwyczajnie poczekać aż to się stanie naprawdę” – napisał na Twitterze znany z licznych prowokacji użytkownik o nicku Człowiek Bóbr. Jak się okazało, czekać nie musiał długo.

Orlen przejmuje wydawnictwo Polska Press. „Jeden z etapów dekoncentracji mediów”

Prezes Grupy Orlen Daniel Obajtek poinformował na Twitterze, że spółka przejmuje wydawnictwo Polska Press. Zyska dzięki temu między innymi dostęp...

zobacz więcej

Człowiek Bóbr to użytkownik Twittera znany z licznych prowokacji. Już wielokrotnie zmieniał dane profilowe swojego konta, podszywając się pod znanych polskich polityków.

„Chciałem się wcielić w kogoś i napisać, że sprawa zakupu Polska Press zostanie poruszona w PE jako zamach na wolne media, ale mogę zwyczajnie poczekać aż to się stanie naprawdę” – napisał tym razem.

Jak się okazało, Człowiek Bóbr nie musiał długo czekać. Głos zabrała europosłanka KO Magdalena Adamowicz.

„Trzeba nazywać rzeczy po imieniu: wydawcą 20 dzienników regionalnych, 120 tygodników i 500 portali jest od teraz Prawo i Sprawiedliwość. Tym szybciej trzeba uruchomić unijny fundusz dla niezależnych mediów, którego na mój wniosek domaga się w rezolucji Parlament Europejski” – napisała.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej