RAPORT

Pogarda

Aborcjoniści profanowali kolędy. „Li li li li laj, nie bój się, kochana...” [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

Zwolennicy aborcji sprofanowali teksty kolęd podczas manifestacji w Poznaniu. „Gdy nasza siostra aborcję robiła, z wielkim przestrachem leki zamówiła. Li li li li laj, nie bój się, kochana...” – śpiewano. Przerobione teksty były pełne wyzwisk i wulgaryzmów.

Strajk proaborcyjny. Lempart zaskoczyło pytanie od świadka protestów

We wtorek protesty proaborcyjne pod hasłem Strajku Kobiet zorganizowano we Lwówku Śląskim. Na miejscu pojawiła się liderka manifestacji Marta...

zobacz więcej

W niedzielę na Placu Wolności w Poznaniu odbył się strajk zwolenników aborcji, zgromadzonych pod szyldem Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Tym razem demonstracji towarzyszyło hasło: „Aborcję na życzenie ześlij nam, panie”.

Manifestacja przybrała formę „kolędowania”. Zgromadzeni parodiowali teksty świątecznych kolęd. Piosenki były pełne wulgaryzmów. Na melodię „Cicha noc” śpiewano: „Głośna noc, wściekła noc, postrach niesie ludziom wszem! Tłumy kobiet na ulicy, wara od mojej macicy, jawa to czy sen?”.

To nie jedyna profanacja kolędy. Na melodię „Bóg się rodzi” zaśpiewali: „W bólu rodzić nie będziemy. Dzieci chorych i niechcianych! Choć od lat protestujemy, wszystko jak grochem o ścianę!”. Śpiewano też: „Gdy nasza siostra aborcję robiła, z wielkim przestrachem leki zamówiła. Li li li li laj, nie bój się kochana...”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej