RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Ma włosy o długości 1,7 metra. Sekret japońskiej Roszpunki [WIDEO]

Cały zabieg razem z suszeniem zajmuje jej około trzech godzin (fot. Instagram/rin_rapunzel)
Cały zabieg razem z suszeniem zajmuje jej około trzech godzin (fot. Instagram/rin_rapunzel)

35-letnia Rin Kambe z Tokio od 15 lat nie była u fryzjera i dziś może pochwalić się włosami o długości 1,7 metra. Japonka zdradziła, że włosy myje raz na 5-7 dni, a cały zabieg razem z suszeniem zajmuje jej około trzech godzin.

Dieta na czas pandemii. Warto pamiętać o rumianku

Naukowcy powtarzają, żeby w oczekiwaniu na szczepionkę przeciwko koronawirusowi, wzmocnić odporność za pomocą odpowiednio skomponowanego...

zobacz więcej

Kambe w dzieciństwie była regularnie krótko strzyżona, aby włosy nie przeszkadzały jej podczas grania w drużynie piłkarskiej. Dopiero gdy skończyła 20 lat i na poważnie zaczęła zajmować się tańcem i modelingiem, postanowiła zapuścić włosy.

– Myślę, że długie włosy budują pewność siebie. Chcę, aby ludzie lubili siebie i błyszczeli zapuszczając długie i piękne włosy – podsumowała. Kobieta nazwała siebie „japońską roszpunką”.

Włosy wymagają wiele uwagi


Jak zdradziła sekretem jej okazałej fryzury jest dieta bogata w żelazo, aktywność fizyczna oraz siedem godzin snu dziennie. Włosy myje raz na 5-7 dni, a suszenie ich zajmuje jej około trzech godzin. Przy codziennych czynnościach lub zmianie ubrań musi spiąć włosy, ponieważ podjęcie nawet błahego działania staje się dla niej niemożliwe.

źródło:
Zobacz więcej