RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Patryk Jaki zniknął z mediów. Europoseł wyjaśnia powód

Patryk Jaki przebywa w izolacji (fot. PAP/Paweł Supernak)

Europoseł PiS Patryk Jaki po kilku dniach milczenia zabrał głos w mediach społecznościowych. Jak przyznał, skłoniły go do tego liczne pytania o spadek aktywności publicznej. Jak wyjaśnił, chodzi o problemy zdrowotne.

Jaki ostro do Niemców w PE: Dogadujecie się z Putinem

Niemiecka prezydencja forsuje w Brukseli pomysł wiązania funduszy z praworządnością oraz karania Polski i Węgier. – Ja wam przypomnę, że do dzisiaj...

zobacz więcej

KORONAWIRUS – RAPORT

Były wiceminister sprawiedliwości (od 2019 r. deputowany do Parlamentu Europejskiego) Patryk Jaki poinformował w mediach społecznościowych o tym, że zakaził się koronawirusem.

Europoseł w izolacji z powodu COVID-19


„Od wielu dni w izolacji zmagam się z COVID-19” – czytamy w facebookowym wpisie polityka.

Zobacz także: Najnowsze dane resortu zdrowia o epidemii koronawirusa.

Patryk Jaki zasugerował, że choroba w jego przypadku nie przebiega łagodnie. „Osobom, które twierdzą, że COVID-19 nie istnieje, mówię, że nie chciałby się teraz ze mną zamienić” – podkreślił europoseł.

Zaapelował też o poważne traktowanie obostrzeń i dbanie o własne rodziny.

Narodowy Program Szczepień


Od piątku podmioty lecznice mogą się zgłaszać do udziału w narodowym programie szczepień przeciw wirusowi SARS-CoV-2 – poinformował szef kancelarii premiera Michał Dworczyk. Na konferencji prasowej z ministrem zdrowia zaprezentował główne założenia Narodowego Programu Szczepień. Rząd szacuje, że w całym kraju powstanie 8 tys. punktów szczepień.

źródło:
Zobacz więcej