RAPORT

CELEBRYCI, POLITYCY I WŁADZE TVN WZIĘŁY SZCZEPIONKI MEDYKÓW

Nastolatek wymordował rodzinę po zwolnieniu z aresztu

Sprawca został zatrzymany (fot. Pixabay)

18-letni mieszkaniec amerykańskiego stanu Alaska zastrzelił czworo członków rodziny, w tym dwoje dzieci. Tydzień wcześniej został zwolniony z aresztu, gdzie przebywał pod zarzutem napaści na bliskich.

Znana modelka z okładek „Vogue’a” zasztyletowała męża

Nawet 15 lat więzienia grozi 26-letniej rosyjskiej modelce, która przyznała się do śmiertelnego ataku z nożem na męża. Lilia Sudakova, znana m.in....

zobacz więcej

Do tragedii doszło w poniedziałek około godziny 15 czasu lokalnego w domu nieopodal miasta Wasilla. Malachi Maxon jest podejrzany o otworzenie ognia w kierunku swojego 18-letniego kuzyna Cody'ego Reoehla. Policja interweniowała po tym, jak na posterunek zadzwonił telefon; rozmówna powiedział, że doszło do próby samobójczej.

Zastrzelił ciotkę i kuzynów


Telewizja Fox News informuje, że Maxon miał następnie ukraść auto marki Jeep oraz półautomatyczny pistolet marki Glock i pojechać do domu swoje ciotki w Palmer i włamać się do jej domu. Policja przekazała, że zastrzelił tam swoją 43-letnią ciotkę Kimorę Buster oraz dwoje kuzynów – 7-letniego Ellisona i 10-letnią Buster. Gdy ratownicy przyjechali na miejsce kobieta jeszcze żyła, ale zmarła w szpitalu.

W domu znajdowało się jeszcze dwoje dzieci. Policja znalazła 6-latka obok ciała jego brata Ellisona. Ustalono, że chłopiec przeżył, gdyż użyty pocisk okazał wadliwy. Domniemany sprawca szybko został schwytany. Okazało się, że 23 listopada został zwolniony z aresztu, do którego trafił pod zarzutem napaści na swoich bliskich.

Mieszkał u ciotki, miał założone urządzenie elektroniczne pozwalające go namierzyć. Już po zatrzymaniu próbował wyrwać jednemu z funkcjonariuszy kaburę z pistoletem, ale został obezwładniony.

Śledczy chcą mu przedstawić zarzuty: czterech morderstw pierwszego stopnia, próby morderstwa pierwszego stopnia, kradzieży drugiego i pierwszego stopnia, napaści trzeciego stopnia oraz próby ucieczki.

źródło:
Zobacz więcej