RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Imprezowicz zniszczył auto, bo atakował go „smok”

Mężczyźnie grozi do pięciu lat więzienia (fot. KPP w Piasecznie)

28-latek biegając środkiem drogi na jednej z ulic w powiecie piaseczyńskim (woj. mazowieckie) zatrzymał jadący samochód, a następnie wybił w nim szybę. W trakcie zatrzymania tłumaczył policjantom, że wraca z zabawy sylwestrowej 2020/2021, a wybił szybę w pojeździe, bo myślał, że atakuje go smok.

Policja rozpoznała złodzieja przez dziurkę od klucza

Policja zatrzymała poszukiwanego 33-letniego mieszkańca Puław (woj lubelskie), który nie chciał otworzyć drzwi do mieszkania i próbował się schować...

zobacz więcej

Do oficera dyżurnego z Piaseczna w krótkim czasie wpłynęło kilka zgłoszeń dotyczących mężczyzny, który stoi na środku drogi w Żabieńcu i zatrzymuje jadące pojazdy. Do interwencji zostali skierowani policjanci z Góry Kalwarii, którzy byli najbliżej miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze dojeżdżając na miejsce zobaczyli mężczyznę, który stoi na środku drogi. W czasie jego legitymowania, do patrolu podjechał właściciel fiata, któremu chwilę wcześniej 28-latek również wybił szybę w aucie.

Mężczyzna tłumaczył funkcjonariuszom, że właśnie wraca z zabawy sylwestrowej 2020/2021, a uszkodził szybę w fiacie, bo myślał, że atakuje go smok.

28-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Badanie alkomatem wykazało niemal 2 promile alkoholu w organizmie. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło:
Zobacz więcej