RAPORT

Rosja gotowa do inwazji na Ukrainę

Mimo pandemii, urządził dyskotekę. W lokalu w Pile bawiło się ok. 30 osób

Mężczyźnie grozi teraz kara do 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności (fot. Shutterstock/Pressmaster)
Mężczyźnie grozi teraz kara do 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności (fot. Shutterstock/Pressmaster)

48-letni właściciel jednego z lokali w Pile (Wielkopolskie) został zatrzymany przez policję po tym, jak pomimo pandemii zorganizował dyskotekę, na której bawiło się co najmniej kilkadziesiąt osób. Mężczyźnie grozi teraz kara do 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

56-latek zaatakował kobietę, bo zwróciła mu uwagę na brak maseczki. Zbada go psychiatra

Zarzut spowodowania obrażeń ciała usłyszał 56-latek z Łodzi, który uderzył na ulicy kobietę za to, że zwróciła mu uwagę na brak maseczki na twarzy....

zobacz więcej

KORONAWIRUS – RAPORT

Jak poinformował w środę mł. asp. Jędrzej Panglisz z Komendy Powiatowej Policji w Pile, do zdarzenia doszło w weekend w jednym z pilskich lokali.

– Policjanci, którzy udali się na miejsce, potwierdzili zebrane wcześniej w tej sprawie informacje. Osoby, które brały udział w dyskotece, zostały wylegitymowane. W poniedziałek funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali 48-letniego właściciela lokalu – podkreślił Panglisz.

W imprezie wzięło udział, co najmniej 30 osób


Dodał, że podczas zbierania materiału dowodowego śledczy ustalili, że właściciel odpowiada za organizację imprezy towarzyskiej, w której wzięło udział co najmniej 30 osób.

– Mężczyzna usłyszał zarzut sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób. Do wniosku policjantów o zastosowanie dozoru oraz zakazu organizowania spotkań i imprez, przychyliła się pilska prokuratura – zaznaczył.

Panglisz wskazał, że za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi teraz kara do 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej