RAPORT

CELEBRYCI, POLITYCY I WŁADZE TVN WZIĘŁY SZCZEPIONKI MEDYKÓW

Premier Morawiecki odpowie na trudne pytania internautów

Koronawirus. Premier Mateusz Morawiecki zaprasza na Q&A (fot. PAP/Andrzej Lange)

Już w środę o godz. 19.30 na kanale premiera Mateusza Morawieckiego na Facebooku odbędzie się kolejna sesja Q&A (pytań i odpowiedzi). Szef rządu odpowie na pytania internautów dotyczące walki z koronawirusem. Poprzednie wywiady w tym formacie pokazały, że premier nie unika nawet najtrudniejszych tematów.

PSL o Hołowni: Woda sodowa uderzyła do głowy

– Chciałbym zostać premierem – powiedział w jednym z ostatnich wywiadów Szymon Hołownia, a jego słowa wywołały burzę. – Woda sodowa szybko uderzyła...

zobacz więcej

„Moi Drodzy! Walka z koronawirusem trwa! Wciąż musimy zachować dyscyplinę i wykazać się determinacją i solidarnością. W związku z pojawiającymi się wątpliwościami związanymi z planami walki z epidemią zapraszam na kolejną sesję Q&A” – napisał na Facebooku Mateusz Morawiecki.

KORONAWIRUS – RAPORT

Pytania, na które odpowie szef rządu, pochodzą od internautów. Można je zadawać już teraz (w komentarzach pod postem o wydarzeniu”.

„Do zobaczenia wieczorem!” – napisał premier.

Moi Drodzy! Walka z koronawirusem trwa! Wciąż musimy zachować dyscyplinę i wykazać się determinacją i solidarnością....

Opublikowany przez Mateusz Morawiecki Środa, 2 grudnia 2020

Grodzki ma radę dla rządu. Wie, jak wygrać z epidemią

Cały świat, w tym największe potęgi gospodarcze, walczą z koronawirusem. Niestety jak dotąd nikt jeszcze tego starcia nie wygrał. Marszałek Senatu...

zobacz więcej

Poprzednie Q&A  z premierem Morawieckim miało miejsce na początku listopada. Polityk nie stronił wówczas od trudnych pytań o zamykanie niektórych branż czy organizowanie sylwestra.

„Po co ten cały cyrk?” – pytali wówczas niektórzy internauci zbulwersowani wprowadzanymi obostrzeniami, a premier tłumaczył stanowisko rządu w tej sprawie.

W spotkaniu z użytkownikami sieci szefowi Rady Ministrów towarzyszył minister zdrowia Adam Niedzielski. Szef resortu pytany o szczepionki podkreślał, że bezpieczeństwo pacjentów jest najważniejsze.

– Dochodzą do nas informacje o tym, że w Rosji i w Chinach pojawiła się szczepionka; ale to są szczepionki, które nie przeszły standardowych badań klinicznych, które mają swoje cztery fazy, które testują skutki uboczne, rezultaty, skuteczność. My absolutnie żadnych eksperymentów na ludziach nie będziemy prowadzili – zapewniał.


źródło:
Zobacz więcej