RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Nalot służb na sex party. Na imprezie dyplomaci i europoseł

Interweniowała policja (fot. Dursun Aydemir/Anadolu Agency via Getty Images)
Interweniowała policja (fot. Dursun Aydemir/Anadolu Agency via Getty Images)

Policjanci z Brukseli przerwali nielegalne sex party, które mimo obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa zostało zorganizowane w centrum miasta – podały belgijskie media. Wśród uczestników był europoseł i wiceprzewodniczący EPP.

Nalot służb MSW na sex-party. Kilkudziesięciu imprezowiczów zatrzymanych [WIDEO]

Białoruskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych opublikowało film nakręcony podczas nalotu oddziału specjalnego na dom, w którym odbywała się impreza...

zobacz więcej

Belgijska prokuratura potwierdziła dziennikowi „Het Nieuwsblad”, że zakazane przyjęcie odbywało się w piątek w piwnicy baru przy Rue des Pierres w centrum Bruskeli.

Źródło tej gazety poinformowało, że 25 uczestników, z których większość stanowili mężczyźni, zostało ukaranych mandatami za naruszenie obostrzeń wprowadzonych w ramach walki z koronawirusem. W Belgii bary i restauracje są zamknięte, nie można też urządzać imprez i spotkań.

Popularny dziennik „La Derniere Heure” podał, że wśród uczestników miało być kilku dyplomatów i węgierski polityk Fideszu, europoseł z grupy EPP (Europejska Partia Ludowa) József Szájer. Polityk przeprosił rodzinę i już w niedzielę zrezygnował z mandatu. 


Szájer rzekomo próbował uciec, ale miał zostać złapany i przesłuchany przez policję. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze znaleźli narkotyki.

źródło:
Zobacz więcej