RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Prezydent Opola o źle zaparkowanych autach: Przebijać opony

Bardziej zdesperowani, niebojący się odpowiedzialności: nóż, przebijać opony – powiedział prezydent Opola, komentując problem nieprawidłowo zaparkowanych aut w mieście. Jego zdaniem „czasami na głupotę nie ma innej rady”.

Brejza o działaniach policji. KSP odpowiedziało w nietypowy sposób

Senator Platformy Obywatelskiej Krzysztof Brejza skomentował działania policji w sprawie sobotniego strajku proaborcyjnego w Warszawie. Do słów...

zobacz więcej

Prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski odpowiadał na pytania internautów, dotyczące życia miasta. Jedna z internautek zapytała polityka, czy da się coś zrobić z problemem źle parkujących aut w okolicach jednej z ulic. Zauważyła, że ludzie parkują tam w niedozwolonych miejscach i stwarza to zagrożenie w ruchu.

– Do straży miejskiej, to jest jedyne wyjście, ewentualnie bardziej zdesperowani, niebojący się odpowiedzialności: nóż, przebijać opony – poradził mieszkance Opola samorządowiec.

– Przepraszam za tę propozycję, ale czasami na głupotę nie ma innej rady niż bardziej oryginalne pomysły, oczywiście nie zachęcam, informuję tylko o możliwościach – dodał Wiśniewski. Tę nietypową wypowiedź udostępniło TVP3 Opole.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej