RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Hollywoodzki gwiazdor strzyże się przy pomocy odkurzacza

George Clooney słynie z nienagannej fryzury (fot. Wiki 2.0/John Bauld)

George Clooney zasłynął dzięki talentowi aktorskiemu, ale również wyglądowi. Co ciekawe, idealnej fryzury nie zawdzięcza sztabowi stylistów. Aktor od 25 lat sam jest swoim fryzjerem. Do strzyżenia włosów wykorzystuje specjalny rodzaj odkurzacza...

Książę Harry wystąpił w brytyjskiej wersji „Tańca z gwiazdami"

Wnuk królowej Elżbiety ma za sobą występ w brytyjskiej edycji „Tańca z gwiazdami". Ale tylko wirtualny, by wesprzeć swojego kolegę, który jest...

zobacz więcej

Gwiazdor wprawił w osłupienie dziennikarkę prowadzącą poranny program amerykańskiej telewizji CBS. Tracy Smith zapytała go o to, jak dba o siebie podczas kwarantanny. Clooney odpowiedział, że jego przyzwyczajenia nie zmieniają się od dekad.

– Strzygę się samodzielnie od 25 lat. Moje włosy są naprawdę jak słoma, więc łatwo się je podcina. Trudno jest popełnić błąd – zdradził aktor.

– Wiele lat temu kupiłem coś, co nazywa się Flowbee i jest wyposażone w odkurzacz i maszynkę do strzyżenia. Wciąż to mam – wyjaśnił Clooney. – Moje strzyżenie trwa dwie minuty, dosłownie – dodał. Zapewnił jednak z uśmiechem, że nie zamierza testować Flowbee na swojej żonie, Amal.

Flowbee zostało opatentowane w 1987 r. przez stolarza z Kalifornii, Ricka E. Huntsa. Produkt promowano w audycjach typu telezakupy. Z tego niebanalnego urządzenia do strzyżenia włosów korzystają między innymi astronauci na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Po wywiadzie, którego udzielił Clooney, strona internetowa Flowbee, prawdopodobnie z nadmiaru odwiedzin, przestała działać.

źródło:

Zobacz więcej