RAPORT

CELEBRYCI, POLITYCY I WŁADZE TVN WZIĘŁY SZCZEPIONKI MEDYKÓW

Koledzy podpalili 12-latka, żeby nakręcić „fajne” wideo

Chłopiec ma poparzenia jednej trzeciej ciała (fot. Shutterstock/rbkomar)

Do szpitala w Berdiańsku na Ukrainie trafił 12-latek z oparzeniami drugiego stopnia jednej trzeciej ciała. Twierdzi, że dał się podpalić kolegom, by nagrać „fajne” wideo. Policja poinformowała w poniedziałek o wszczęciu dochodzenia.

Zabił kolegę podczas kłótni o zagubionego buta

Przed Sądem Okręgowym w Opolu rozpoczął się proces w sprawie krwawego finału libacji w jednym z mieszkań w Kędzierzynie-Koźlu. 56-letni Robert P....

zobacz więcej

Zgłoszenie na policję w tej sprawie wpłynęło ok. godz. 1 w nocy z soboty na niedzielę. Szpital poinformował o hospitalizacji 12-latka z oparzeniami różnego stopnia.

Oblali chłopca spirytusem i podpalili


Chłopiec powiedział policjantom, że oparzeń doznał wskutek podpalenia przez kolegów. Policjanci wyjaśnili, że nastolatek sam zgodził się na podpalenie, gdyż cała grupa chciała nagrać „fajne” wideo. W mieszkaniu jednego z kolegów rówieśnicy oblali chłopca spirytusem i podpalili. Cały proces nagrywano telefonem. W domu nie było nikogo z dorosłych.

Ogień na nastolatku ugaszono w łazience. Chłopcy przestraszyli się skutków podpalenia i odprowadzili kolegę do domu – podała policja.

12-latek trafił do szpitala


Karetkę wezwała matka poparzonego nastolatka. Chłopiec przebywa w szpitalu z poparzeniami drugiego stopnia prawie jednej trzeciej powierzchni ciała. Jest na oddziale intensywnej terapii. W sprawie wszczęto dochodzenie. 

Przeczytaj też: 19-latka piła z przyjaciółmi. Spłonęła żywcem po wybuchu grzejnika

źródło:

Zobacz więcej