Prosty błąd i kolejna wpadka polskiego bramkarza (WIDEO)

Kamil Grabara jest piłkarzem Liverpoolu wypożyczonym do Aarhus (fot. PAP/PA)

Znowu się nie popisał. Kamil Grabara nie ma ostatnio najlepszej passy. Bramkarzowi reprezentacji młodzieżowej przydarzył się kolejny prosty błąd, a jego drużyna AGF Aarhus przegrała na wyjeździe z Nordsjaelland 1:3.

Fatalny błąd. Polski bramkarz zawalił gola w Danii [WIDEO]

Ale wpadka! Kamil Grabara nie ma ostatnio najlepszy passy, a to, co wydarzyło się podczas czwartkowego meczu, na długo pozostanie w jego pamięci....

Mecz 10. kolejki ligi duńskiej źle zaczął się dla Polaka. Już po trzech minutach gry musiał dwukrotnie wyjmować piłkę z siatki. Jego zespół już po chwili odpowiedział kontaktową bramką. Wynik 2:1 utrzymywał się przez dłuższy czas.

Aż przyszła 57. minuta. Wtedy jeden z obrońców w pozornie niegroźnej sytuacji podał do Grabary. Polski bramkarz zamiast od razu wybić piłkę, postanowił przedryblować Issaca Antangę. Nie udało się. 20-letni Ghańczyk dał się nastrzelić Grabarze. Efektem tego był trzeci gol dla gospodarzy.

Grabara jest piłkarzem Liverpoolu, który został wypożyczony do Aarhus. 12 listopada bramkarz popełnił prosty błąd w meczu Pucharu Danii.