RAPORT

Pogarda

Przykleili się do szyby w centrum Warszawy. Policja zaleca ostrożność z klejem

Jedna z osób jest nieletnia (fot. Omar Marques/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
Jedna z osób jest nieletnia (fot. Omar Marques/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Kilka osób w tym jedna nieletnia przykleiło się do witryny jednego ze sklepów przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Policja nie podejmuje żadnych czynności i zaleca ostrożność przy korzystaniu z kleju. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, na miejsce nie przyjedzie karetka, bo ratownicy mają ważniejsze rzeczy do zrobienia.

Opozycja usprawiedliwia Strajk Kobiet. „Dopiero co krzyczeli o wolnych mediach” [WIDEO]

Usuwanie części dziennikarzy siłą, wyzwiska – do takich zdarzeń dochodzi przed konferencjami prasowymi Strajku Kobiet. Czy opozycja powinna...

zobacz więcej

Jak poinformował portal tvp.info rzecznik KSP nadkomisarz Sylwester Marczak, do szyby jednego z budynków przy ul. Marszałkowskiej przykleiło się sześć osób. – Administrator obiektu nie wniósł o naszą interwencję – wskazał.

Wśród przyklejonych jest też osoba małoletnia. – Po wylegitymowaniu czynności zakończono. W przypadku osoby małoletniej o sytuacji zostali poinformowani jej rodzice – dodał.

– Polska to wolny kraj, każdy może się przyklejać, gdzie chce, pod warunkiem, że nie będzie to naruszało prawa – powiedział Marczak. – Zachęcamy do większej ostrożności przy korzystaniu z kleju – zakończył.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej