RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Rodzinna tragedia w podgorzowskim Jeninie. Nie żyją dwie osoby

Śledztwo w tej sprawie będzie nadzorowała Prokuratura Rejonowa w Gorzowie Wlkp. (fot. arch.PAP/Jakub Kamiński, zdjęcie ilustracyjne)

Policja pod nadzorem prokuratory wyjaśnia okoliczności zabójstwa w jednym z domów w podgorzowskim Jeninie. W piątek znaleziono w nim ciała kobiety i mężczyzny. Zatrzymano potencjalnego sprawcę – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wlkp. Łukasz Gospodarek.

Skrępowane ciało poszukiwanej znaleziono w kompostowniku. Zatrzymano syna 64-latki

Makabryczne odkrycie w Bielawie (woj. dolnośląskie). Na terenie działek, w kompostowniku, znaleziono skrępowane ciało 64-latki. Zatrzymano syna...

zobacz więcej

Lokalny portal gorzowianin.com napisał, że według informacji, do których dotarł: „w mieszkaniu doszło do zabójstwa – to syn miał zabić swoich rodziców”.

Prokurator Gospodarek nie potwierdził oficjalnie tej informacji. – Na razie nie możemy zdradzać szczegółów sprawy. Na miejscu trwają oględziny, są prowadzone inne czynności. Mogę jedynie powiedzieć, że jedna ze wstępnych wersji śledztwa jest taka, iż do zdarzenia doszło na tle rodzinnym – powiedział prokurator.

Śledztwo w tej sprawie będzie nadzorowała Prokuratura Rejonowa w Gorzowie Wlkp.

Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. poinformował, że w domu znaleziono ciała małżeństwa – 69-letniego mężczyzny i 62-letniej kobiety, a zatrzymany został ich 42-letni syn.

źródło:

Zobacz więcej