RAPORT

CELEBRYCI, POLITYCY I WŁADZE TVN WZIĘŁY SZCZEPIONKI MEDYKÓW

„Pokażemy znów, że umiemy dać najlepszą rozrywkę”. Prezes TVP o Eurowizji Junior 2020

– Jestem przekonany, że sukces tegorocznej Eurowizji Junior pokaże jeszcze raz, że jesteśmy w stanie pokonać największe przeciwności i dać widzom dostęp do najlepszej rozrywki – powiedział w TVP Info Jacek Kurski. Prezes TVP wziął udział w konferencji zorganizowanej w związku ze zbliżającym się finałem Eurowizji Junior 2020. Pierwsza faza głosowania online rusza już dziś, o godz. 20.

Odliczanie do wielkiego finału Eurowizji Junior 2020. Do trzech razy sztuka?

Już w niedzielę odbędzie się finał Eurowizji Junior 2020. Polskę reprezentuje niezwykle utalentowana Alicja Tracz. Czy trzeci raz z rzędu będziemy...

zobacz więcej

Jak powiedział Jacek Kurski, TVP jest dumna z tego, że już po raz drugi może organizować to wydarzenie.

– Jestem przekonany, że sukces tegorocznej Eurowizji Junior pokaże jeszcze raz, że jesteśmy w stanie pokonać największe przeciwności i dać widzom dostęp do najlepszej rozrywki – powiedział.

Prezes TVP mówił, że jako gospodarz konkursu życzy wszystkim uczestnikom sukcesu, jednak – jak dodał – „nie byłby szczery, gdyby nie kibicował Ali Tracz – reprezentantce Polski”.

W konferencji wzięła też udział Viki Gabor, zwyciężczyni poprzedniej edycji konkursu.

– To była dla mnie niesamowita podróż, robię to, co uwielbiam, co kocham – powiedziała.

– Radziłabym uczestnikom tej edycji, by pozostali sobą, by się nie stresowali, by traktowali to jako dobrą zabawę. Chodzi o to, by mieli dobre wspomnienia, nie nakładali na siebie presji – dodała.

Jacek Kurski został zapytany, jak się to stało, że Polska po raz kolejny organizuje konkurs.

– Oddajemy głos widzom. Polski zwycięzca jest wyłaniany w popularnym programie „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020”. Decyzja jury jest wspierana głosami widzów, co daje świetną równowagę pomiędzy tym, co cenią krytycy, a tym, co uważają widzowie – powiedział.

Głosowanie online - start już dziś


Głosowanie online na Eurowizji Junior 2020 składa się z dwóch etapów. Pierwsza faza ruszy już dzisiaj, w piątek 27 listopada, o godz. 20:00 (czasu polskiego) i zakończy o godz. 16:59 w niedzielę 29 listopada, czyli tuż przed rozpoczęciem konkursu. Druga faza głosowania zacznie się po ostatnim występie, ale o jej dokładnym rozpoczęciu poinformują nas prowadzący Eurowizję Junior 2020 – podają organizatorzy konkursu.

źródło:
Zobacz więcej