RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Skrępowane ciało poszukiwanej znaleziono w kompostowniku. Zatrzymano syna 64-latki

Zatrzymany syn na razie nie usłyszał zarzutu, na jutro zaplanowane jest jego przesłuchanie w prokuraturze  (fot. Shutterstock/pablopicasso)
Zatrzymany syn na razie nie usłyszał zarzutu, na jutro zaplanowane jest jego przesłuchanie w prokuraturze (fot. Shutterstock/pablopicasso)

Makabryczne odkrycie w Bielawie (woj. dolnośląskie). Na terenie działek, w kompostowniku, znaleziono skrępowane ciało 64-latki. Zatrzymano syna ofiary, który zgłosił zaginięcie kobiety.

Zwłoki Pauliny zakopał na polach w kilku miejscach. Nowe informacje

Gdańska prokuratura czeka na opinię biegłych psychiatrów dot. stan i poczytalności mężczyzny podejrzanego o brutalny mord na 23-letniej Paulinie P.

zobacz więcej

44-latek zgłosił zaginięcie matki


Mężczyzna dwa dni temu zgłosił zaginięcie 64-latki, podał śledczym rysopis i numer telefonu kobiety.

Mundurowi namierzając telefon zauważyli, że urządzenie długi czas było w ruchu. Jak się okazało, mężczyzna włożył należącą do matki torebkę z komórką do jadącego w kierunku Wrocławia autobusu.

Podejrzane zachowanie 44-latka spowodowało, że śledczy sprawdzili wszystkie miejsca, w których bywała zaginiona kobieta i dotarli do ogródków działkowych, gdzie w kompostowniku znaleźli jej skrępowane ciało.

Zatrzymany syn na razie nie usłyszał zarzutu, na jutro zaplanowane jest jego przesłuchanie w prokuraturze. Jak podano, jest podejrzewany o zabójstwo.

źródło:
Zobacz więcej