RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zaginęła 28-letnia Edyta. Ma schizofrenię paranoidalną

Gdzie jest Edyta? (fot. Policja)

Policjanci poszukują zaginionej kilka dni temu Edyty Kos. 28-latka wyszła w niedzielę z domu i do dziś nie ma z nią kontaktu. Kobieta cierpi na schizofrenię paranoidalną. Kto ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej przebywania, powinien powiadomić policję.

12-letnia Sofia zapadła się pod ziemię. Trwają poszukiwania

Bytom. Policjanci poszukują zaginionej 12-letniej dziewczynki. Po wyjściu z domu zapadła się pod ziemię. Zaginiona jest narodowości ukraińskiej,...

zobacz więcej

Informację o poszukiwaniach kobiety zamieszczono na stronie Komisariatu Policji w Nieporęcie. Edyta ostatni raz widziana była 22 listopada około godziny 20. Wyszła z domu w Izabelinie. Do tej pory nie udało się z nią skontaktować.

28-latka ma około 165 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma długie włosy proste koloru ciemnego, brązowe oczy. W dniu zaginięcia miała na sobie granatową kurtkę, czarne legginsy i sportowe czarne buty.

Policja poinformowała, że Edyta cierpi na schizofrenię paranoidalną. Funkcjonariusze zaapelowali o pomoc i zwrócili się do każdego, kto ma jakiekolwiek informacje na temat jej zaginięcia, by zgłosił to na policję.

Z informacjami należy dzwonić pod numer 47 724 88 31 lub 112. Można też skontaktować się z najbliższą jednostką policji oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: kpp.legionowo@ksp.policja.gov.pl

Przeczytaj też: Zaginęła w lesie, dwa dni nie jadła i nie piła. Gdy ją znaleźli, poprosiła o oranżadę

źródło:
Zobacz więcej