RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

W furii rozbiła setki butelek z drogimi alkoholami. Sklep oszacował straty na ponad pół miliona zł [WIDEO]

Sprawczyni została aresztowana (fot. YT/The Sun)

Osobliwy incydent w angielskim mieście Stevenage w hrabstwie Hertfordshire. Kobieta rozbiła setki butelek alkoholu w supermarkecie należącym do sieci Aldi. Sprawczyni trafiła do szpitala i została aresztowana.

Awaria magistrali wodnej w Opolu. Część mieszkańców bez wody

Przy stacji uzdatniania wody w Zawadzie zarządzanej przez spółkę Wodociągi i Kanalizacja w Opolu doszło do awarii – poinformowała w czwartek...

zobacz więcej

Wielu klientów nagrało filmy przedstawiające trwające około pięciu minut zdarzenie. Na filmach widać kobietę w bluzie z kapturem, musztardowych spodniach i z plecakiem zrzucającą z półek butelki wina, piwa i innych alkoholi. Łącznie zniszczyła około 500 butelek.

Dziennik „The Sun” podaje, że jeden z kupujących powiedział jej, żeby „się uspokoiła”, ale ta nic nie odpowiedziała, zamiast tego rzuciła w niego butelką ginu. Kobieta w pewnym momencie przewróciła się i zraniła w rękę.

Orgię niszczenia przerwał ochroniarz, który zdołał chwycić kobietę i wyprowadził ją na zewnątrz. Wezwano policję.– W środę 25 listopada około godziny 14.30 wezwano policję z powodu incydentu w supermarkecie Aldi w Fairlands Way w Stevenage – oświadczył rzecznik lokalnej policji. – Poinformowano nas, że wiele butelek alkoholu zostało rzuconych na podłogę i rozbitych. Kobieta została zabrana do szpitala w celu leczenia obrażeń rąk i następnie zatrzymana przez policję – dodał.

Kierownik sklepu oszacował, że sprawczyni spowodowała szkody w wysokości około 100 tys. funtów. W tej kwocie uwzględniono zniszczone zapasy alkoholi, utratę przychodów z powodu zamknięcia sklepu oraz koszt wymiany podłogi.

źródło:
Zobacz więcej