RAPORT

Pogarda

Jacek Majchrowski trafił do szpitala. Prezydent Krakowa choruje na COVID-19

Nowe informacje o stanie polityka (fot. PAP/Łukasz Gągulski)
Nowe informacje o stanie polityka (fot. PAP/Łukasz Gągulski)

Najnowsze

Popularne

Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, który jest zakażony koronawirusem, trafił do szpitala. Wyniki badań zaniepokoiły lekarzy. Jego stan jest stabilny.

„Dławiłem się, byłem półprzytomny, dostałem tlen”. Dziambor o pobycie w szpitalu

Kaszel był taki, że się dławiłem, przez tydzień praktycznie nic nie jadłem. Byłem półprzytomny. Po tygodniu trafiłem do szpitala. Dostałem tam tlen...

zobacz więcej

KORONAWIRUS – RAPORT

O tym, że Jacek Majchrowski ma pozytywny wynik testu na koronawirusa, samorządowiec poinformował w mediach społecznościowych we wtorek.

„Wczoraj moje wyniki testu na COVID-19 okazały się pozytywne. Nie czuję się źle, ale od dziś zostaję w domu. W autoizolacji pozostaną także moi współpracownicy, z którymi w ostatnich dniach miałem kontakt. Bardzo Państwa proszę – uważajcie na siebie, dbajcie o swojez drowie! Nie ma teraz niczego ważniejszego” – pisał Majchrowski na swoim profilu na Facebooku.

Jak podaje Radio Kraków, polityk trafił teraz do Szpitala Uniwersyteckiego. Prezydent Krakowa – podaje rozgłośnia – gorzej się poczuł i sam zgłosił się do placówki.

Miał zrobioną tomografię, wyniki zaniepokoiły lekarzy i postanowili zatrzymać go na oddziale. Stan Majchrowskiego jest stabilny.

Zobacz też: W Krakowie rewolucja przed wyborami. Majchrowski zerwał porozumienie z PO i Nowoczesną

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej