RAPORT

CELEBRYCI, POLITYCY I WŁADZE TVN WZIĘŁY SZCZEPIONKI MEDYKÓW

Martwe norki „wychodzą spod ziemi”. Trwa masowy ubój zwierząt

Makabryczne zjawisko zaobserwowano po kilku dniach od zakopania ciał (fot. arch.PAP/EPA/Mads Claus Rasmussen)

W Danii masowo usypia się norki zakażone koronawirusem. Ich ciała są zakopywane. Policjanci, którzy się tym zajmują, zauważyli, że nieżywe osobniki po kilku dniach zaczęły pojawiać się na powierzchni ziemi.

W Danii zostaną wybite wszystkie norki

W Danii zostaną wybite wszystkie norki po wykryciu na niektórych fermach mutacji koronawirusa. Duński rząd uzyskał w tej sprawie porozumienie w...

zobacz więcej

KORONAWIRUS – RAPORT

– Wyłanianie się z grobów jest spowodowane naturalnymi procesami, którym ulegają zwłoki ludzi i zwierząt. Po śmierci na organizmie zaczynają żerować drobnoustroje wytwarzające toksyczne gazy – m.in. siarkowodór. Gazy wypełniają zwłoki, przez co zaczynają się one nienaturalnie wybrzuszać – wyjaśnili eksperci cytowani przez „Daily Mail”.

Jak zwrócili uwagę, norki były zbyt płytko zakopane , co spowodowało, że gazy wypchnęły szczątki na powierzchnię. – Gleba w Jutlandii Północnej, gdzie zostały pochowane zwierzęta, jest wyjątkowo piaszczysta i dlatego wzdęte zwłoki z łatwością ją strącają – przekazał urzędujący tam rzecznik policji Thomas Kristensen.

źródło:
Zobacz więcej