RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Nauczyciel kanibal umówił się na seks z ofiarą. Odnaleziono kolejne kości

Mężczyźni mieli spotkać się na seks (fot. Shutterstock/Jaz_Online)
Mężczyźni mieli spotkać się na seks (fot. Shutterstock/Jaz_Online)

Policja w jednej z dzielnic Berlina odnalazła kolejne części ciała 44-letniego Stefana T., który miał paść ofiarą nauczyciela. W mieszkaniu domniemanego kanibala znaleziono piłę do kości i krew.

Podejrzewają kanibalizm. Nauczyciel zatrzymany za morderstwo na tle seksualnym

Berlińska policja zatrzymała 41-letniego Stefana R., podejrzanego o morderstwo na tle seksualnym – poinformowała niemiecka prokuratura. Ofiara to...

zobacz więcej

44-letni monter Stefan T. zaginął we wrześniu. Kilka tygodni później – 8 listopada – przypadkowi spacerowicze natrafili na kości, okazało się, że należą do zaginionego mężczyzny. Według niemieckich mediów psy tropiące doprowadziły policję do mieszkania 41-letniego Stefana R.

Okazało się, że R., który natychmiast został zatrzymany, to nauczyciel. To właśnie z nim Stefan T. miał umówić się na portalu randkowym dla homoseksualistów. Nauczyciel, podejrzany o Przeczytaj też o morderstwo na tle seksualnym , jest w areszcie śledczym.

Jak podaje Deutsche Welle, dwa dni temu berlińska policja natrafiła na kolejne części ciała zamordowanego mężczyzny.

Śledczy potwierdzają, że mogło dojść do kanibalizmu. – Sprawca miał zamordować ofiarę i zaspokoić swój instynkt seksualny – poinformował prokurator Martin Steltner.

Sprawca szukał informacji o kanibalizmie


Według ustaleń policji sprawca szukał w internecie informacji na temat kanibalizmu i wchodził na platformy randkowe, na których miał kontakt także z ofiarą.

W mieszkaniu R. znaleziono noże i piłę do kości, a także ślady krwi. – Śledczy nie zakładają, że ofiara wyraziła zgodę na śmierć. Nic na to nie wskazuje – podkreślił prokurator Steltner.

Przeczytaj też o makabrycznej zbrodni sprzed 18 lat.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej