RAPORT

CELEBRYCI, POLITYCY I WŁADZE TVN WZIĘŁY SZCZEPIONKI MEDYKÓW

Skandaliczne zachowanie piłkarza. „Spali się ze wstydu” [WIDEO]

Darnell Fisher gra w Preston North End (fot. Dave Howarth/CameraSport/Getty Images)

Przynajmniej trzy mecze kary czekają piłkarza Preston Darnella Fishera za zachowanie podczas ostatniego ligowego meczu z Sheffield Wednesday. Przed jednym z rzutów rożnych Fisher podszedł do Calluma Patersona i… dwukrotnie ścisnął go za genitalia.

Rocznica wielkiego oszustwa. 24 lata temu w Premiership zagrał „najgorszy piłkarz w dziejach”

Czy można wymyślić sobie CV, udawać, że jest się spokrewnionym z jednym z najlepszych piłkarzy globu, dostać kontrakt w Premiership i jeszcze...

zobacz więcej

Do incydentu doszło w 62. minucie meczu angielskiej Championship (drugi poziom rozgrywek). Fisher był odpowiedzialny za krycie obrońcy Sheffield podczas rzutu rożnego i w niesportowy sposób próbował prowokować Pateresona.

Zawodnik gospodarzy od razu wyleciałby z boiska, ale jego wybryk umknął uwadze sędziego. Wszystko uchwyciły jednak kamery.

– Nie rozumiem jego zachowania, ale na pewno spali się ze wstydu – powiedział menedżer Sheffield Tony Pulis.

Ostatnio na Wyspach nie brakuje tego typu historii. Kilka dni temu reprezentant Anglii w rugby Joel Tomkins otrzymał karę ośmiu meczów za „niewłaściwy kontakt” z pośladkami Richiego Mylera w spotkaniu Super League pomiędzy Catalans Dragons i Leeds Rhinos. Na nagraniu telewizyjnym widać, jak Tomkins wbijał palec pomiędzy pośladki Mylera.

Na początku tego roku reprezentant Anglii Joe Marler otrzymał 10-tygodniowe zawieszenie za dotknięcie genitaliów kapitana Walii Alun Wyn Jones w spotkaniu Pucharu Sześciu Narodów. Upiekło mu się. W związku z odwołaniem rozgrywek z powodu pandemii koronawirusa, Marler nie opuścił żadnego meczu.

źródło:
Zobacz więcej