RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Moja piosenka mówi o marzeniach”. Ala Tracz o występie w Eurowizji Junior 2020 [WIDEO]

– Piosenka opowiada o marzeniach, o sile, o tym, żeby spełniać marzenia i się nie poddawać – mówi w TVP Info Ala Tracz, która będzie reprezentować Polskę w konkursie Eurowizja Junior 2020. Jak dodaje, odkąd obejrzała konkurs, myślała o tym, że mogłaby w nim wystąpić. Finał już w niedzielny wieczór w TVP1.

„Alarm!”. Alicja Tracz podbiła serca Polaków

Ma 10 lat, jest niezwykle skromna, ale jej niesamowity głos rzuca na kolana. Alicja Tracz urzekła jurorów „Szansy na sukces” i to właśnie ona...

zobacz więcej

Dwa lata temu triumfowała Roksana Węgiel, przed rokiem Wiki Gabor. Kto wygra tegoroczny finał konkursu Eurowizji Junior? Polskę reprezentować będzie Ala Tracz.

– Piosenka opowiada o marzeniach, o sile, o tym, żeby spełniać marzenia i się nie poddawać – mówi o utworze, który będzie wykonywać w trakcie konkursu Ala.

Zapytana, kiedy zamarzyła o tym, by wystąpić na Europwizji Junior odpowiada: „To było wtedy, gdy pierwszy raz obejrzałam Eurowizję Junior”.

– Jako małe dziecko stwierdziłam, że może chciałabym kiedyś wystąpić – dodaje dziewczynka.

– Jestem bardzo dumna z córki. To są emocje, które ciężko jest opisać. Życzę każdemu rodzicowi, by mógł doświadczyć takiej dumy z własnego dziecka – mówi z kolei jej mama.

Wczoraj w TVP1 wystartował Tydzień z Eurowizją Junior 2020. W związku z pandemią koronawirusa rywalizacja o miano najpopularniejszego młodego artysty na Starym Kontynencie odbędzie się zdalnie. Finał już w niedzielny wieczór w TVP1.

źródło:
Zobacz więcej