RAPORT

Pogarda

„Jesteście psami”. Suchanow wypycha dziennikarzy i rygluje drzwi na konferencję prasową [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

– Jesteście psami – powiedziała dziś w kierunku dziennikarzy, m.in. TVP, Klementyna Suchanow, jedna z liderek Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Wcześniej feministki wyrzuciły ich z konferencji. Z nagrania wynika, że w trakcie zajścia przytrzasnęły drzwiami nogę dziennikarce „Gazety Polskiej”. Przed kilkoma miesiącami o molestowanie oskarżał Suchanow Michał Sz. ps. Margot – aktywista LGBT, który został w sierpniu aresztowany za dewastację mienia i napad na działacza pro-life.

Skandal w siedzibie Strajku Kobiet. Mężczyzna użył siły wobec dziennikarki TVP [WIDEO]

Dziennikarka TVP Ksenia Kodymowska wybrała się do siedziby Strajku Kobiet, żeby zadać pytania dotyczące działalności organizacji. Na nagraniu...

zobacz więcej

Marta Lempart i Klementyna Suchanow, liderki Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, nie wpuściły na konferencję prasową dziennikarzy m.in. Telewizji Polskiej. Doszło do przepychanek, poturbowana została jedna z reporterek „Gazety Polskiej”. Z nagrania TVP Info wynika, że Lempart i Suchanow przytrzasnęły drzwiami jej nogę.

– Ona ma chorą nogę, kobieto – słyszymy z ust innej osoby, która wstawiła się za poszkodowaną.

– Przecież żeś mi nogę uszkodziła. (...) Co pani robi? – krzyczy wypchnięta kobieta.

Dalej słychać też słowa samej Suchanow, która na pytanie, dlaczego nie wpuściła dziennikarzy, odpowiada: „Jesteście psami”.

W lecie tego roku głośno było o oskarżeniach, jakie wysunął wobec niej Michał Sz. ps. „Margot” – znany aktywista LGBT, który został w sierpniu aresztowany za dewastację mienia i napad na działacza pro-life. W obszernym wpisie na Facebooku „Margot” zarzucił Suchanow molestowanie.

Kiedy wczoraj na proaborcyjnym proteście pod MEN portal tvp.info pytał Suchanow o sprawę, ta odmówiła odpowiedzi.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej