RAPORT

CELEBRYCI, POLITYCY I WŁADZE TVN WZIĘŁY SZCZEPIONKI MEDYKÓW

Jacek Majchrowski z koronawirusem. „Uważajcie na siebie”

Zaapelował do wszystkich, by dbali o zdrowie (fot. PAP/Łukasz Gągulski)

Moje wyniki testu na COVID-19 okazały się pozytywne – poinformował w mediach społecznościowych prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. Poinformował też, jak się czuje. „Uważajcie na siebie” – napisał.

W Krakowie rewolucja przed wyborami. Majchrowski zerwał porozumienie z PO i Nowoczesną

Jacek Majchrowski, który od 16 lat rządzi krakowskim magistratem zerwał porozumienie z PO i Nowoczesną. Obecny prezydent Krakowa do zbliżających...

zobacz więcej

Jacek Majchrowski , który od 18 lat jest prezydentem Krakowa, poinformował, że zakaził się koronawirusem. Test wykonał w poniedziałek, dzisiaj otrzymał jego wyniki.

„Nie czuję się źle, ale od dziś zostaję w domu. W autoizolacji pozostaną także moi współpracownicy, w którymi w ostatnich dniach miałem kontakt” – dodał samorządowiec.

„Bardzo Państwa proszę – uważajcie na siebie, dbajcie o swoje zdrowie! Nie ma teraz niczego ważniejszego” – napisał.

Rzeczniczka prasowa prezydenta Monika Chylaszek poinformowała, że obowiązki prezydenta Krakowa przejmuje jego pierwszy zastępca Andrzej Kulig.

Pod koniec października Majchrowski przebywał na autokwarantannie ponieważ miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem, ale test dał wtedy u niego wynik ujemny.

Majchrowski objął urząd prezydenta Krakowa po raz pierwszy, w 2002 r. Zawiesił wówczas członkostwo w Sojuszu Lewicy Demokratycznej, mógł w tych wyborach liczyć na poparcie zarówno macierzystej partii, jak i Koalicji Obywatelskiej oraz Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Szanowni Państwo, Wczoraj moje wyniki testu na Covid-19 okazały się pozytywne. Nie czuję się źle, ale od dziś zostaję w...

Opublikowany przez Jacek Majchrowski Wtorek, 24 listopada 2020

źródło:
Zobacz więcej