RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Makabryczny wypadek. Samochód prowadziła 18-latka, zginęło jej dziecko

Dziecka nie udało się uratować (fot. PAP/Marek Kliński, zdjęcie ilustracyjne)
Dziecka nie udało się uratować (fot. PAP/Marek Kliński, zdjęcie ilustracyjne)

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze krajowej nr 46 między Częstochową a Szczekocinami. Po tym, jak samochód wjechał w przydrożne drzewo, zginęło dwuletnie dziecko. Pojazd prowadziła 18-letnia matka.

Makabryczny wypadek, nie żyje dwoje nastolatków. „Licznik zatrzymał się na 200”

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w nocy w miejscowości Gościeradów Folwark na Lubelszczyźnie. Samochód z potężną prędkością uderzył w...

zobacz więcej

Dyżurny katowickiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Katowicach powiedział, że do wypadku doszło wieczorem w miejscowości Apolonka w powiecie częstochowskim. – Samochód osobowy uderzył w drzewo. Droga została zablokowana w obu kierunkach – dodał.

– W zdarzeniu brały udział trzy osoby. Jedna osoba nie żyje, jest to dziecko. Dwie osoby są hospitalizowane – powiedział oficer dyżurny częstochowskiej policji.

Rzeczniczka częstochowskiej komendy podkom. Sabina Chyra-Giereś dodała, że dziecko, które zginęło w wypadku, było w wieku około dwóch lat. – Samochód prowadziła 18-letnia kobieta, prawdopodobnie matka dziecka. Została ranna, podobnie jak jadący tym samochodem mężczyzna – dodała.

Tragiczny wypadek pod Janowem. Nie żyje 2-letnie dziecko. Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 19-stą na...

Opublikowany przez Częstochowa998 Poniedziałek, 23 listopada 2020


Zobacz też: Nie żyje autostopowicz

źródło:
Zobacz więcej