RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Tragedia na Mazurach. Autostopowicz szukał okazji, nie żyje

Mężczyzna był słabo widoczny – miał ciemne ubranie i żadnych odblasków (fot. Shutterstock/Mike_shots)
Mężczyzna był słabo widoczny – miał ciemne ubranie i żadnych odblasków (fot. Shutterstock/Mike_shots)

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznej śmierci 32-latka. Po zmroku mężczyzna próbował zatrzymywać samochody, żeby zabrać się autostopem – wtedy doszło do tragedii.

Krzysztof Krawczyk przekazał smutne informacje. „Żegnaj, Przyjacielu!”

Krzysztof Krawczyk przekazał bardzo smutne informacje. Nie żyje jego bliski znajomy. Wybitny polski piosenkarz udostępnił w mediach...

zobacz więcej

Jak poinformowała sierż. szt. Agata Kulikowska de Nałęcz z ełckiej policji, ze wstępnych ustaleń wynika, że 32-letni mężczyzna szedł w kierunku Grajewa, szukając okazji do przejazdu autostopem. Był ubrany na ciemno; nie miał odblasków.

Zobaczył go w ostatniej chwili


– Niestety, kierowca fiata ducato zobaczył tego mężczyznę w ostatniej chwili i potrącił go. Pieszy zginął na miejscu. Kierujący był trzeźwy – dodała.

Ofiara wypadku to mieszkaniec gminy Prostki. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Ełku pod nadzorem prokuratora. Trasa pomiędzy Ełkiem a Grajewem była całkowicie zablokowana. Zorganizowano objazdy. Olsztyński oddział GDDKiA poinformował w komunikacie, że utrudnienia w ruchu zakończyły się dopiero po kilku godzinach.

źródło:

Zobacz więcej