RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Makabryczne odkrycie na podwórku. Rozszarpane ciało kobiety

Ciało kobiety trafi na sekcję zwłok (fot. Shutterstock/ Art_man)

Makabrycznego odkrycia dokonano w miejscowości Nielisz pod Zamościem. Na podwórku leżało ciało starszej kobiety rozszarpane przez psy. Śledczy ustalają, jak doszło do jej śmierci.

Niebieski Wieloryb w Polsce. Dziewczynka miała pocięte całe ciało

Policjanci z Poznania zatrzymali mężczyznę, który stworzył grę na wzór Niebieskiego Wieloryba. To 24-letni obywatel Ukrainy, który namawiał dzieci...

zobacz więcej

Ciało 76-latki w niedzielę nad ranem odnalazł jej 51-letni syn, mieszkający po sąsiedzku. Mężczyzna jest też właścicielem psów, które biegały po posesji. Na miejsce przyjechała policja. Na ciele kobiety ujawniono wiele ran szarpanych.

Rany znajdowały się głównie na rękach i nogach. Według ustaleń prokuratora i policji, kobieta została pogryziona przez psy. Nie wiadomo jednak, czy rany zostały zadane przed śmiercią kobiety czy po niej. Jedna z hipotez zakłada, że kobieta zmarła z przyczyn naturalnych i dopiero później zwłoki rozszarpały zwierzęta.

Ciało 76-latki zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Jak podają media, syn zmarłej kobiety prawdopodobnie nie zamknął furtki między posesjami i dlatego psy mogły się przedostać na podwórko kobiety.

Do tragicznego zdarzenia doszło też w miejscowości Równia w Bieszczadach .

źródło:
Zobacz więcej