RAPORT

Pogarda

Stek bluzgów pełnych nienawiści. Europoseł Platformy Obywatelskiej „lubi to”

W „polubionej” przez Halickiego wypowiedzi roi się od hejtu (fot.TT/Andrzej Halicki; PAP/Rafał Guz)
W „polubionej” przez Halickiego wypowiedzi roi się od hejtu (fot.TT/Andrzej Halicki; PAP/Rafał Guz)

Najnowsze

Popularne

– Zaj***łbym śmiecia j***nego z Jasnej Góry, wiedziałem, że go zaj***ę, jego ciosy nic mi k**wa nie robią – to fragment wypowiedzi Kasjusza „Kasjo” Życińskiego, który wygrał z powodu dyskwalifikacji przeciwnika walkę z Marcinem Najmanem. Nagranie z agresywnym słowotokiem polubił między innymi europoseł PO Andrzej Halicki, a także poseł tej partii Cezary Grabarczyk.

Protestujący sparodiowali najtragiczniejszy moment Grudnia'70. „Ohydne”

Podczas manifestacji w Gdyni przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji zainscenizowano pochód ze zwłokami Janka...

zobacz więcej

Chodzi o opublikowany na Twitterze fragment wywiadu „Kasjo” udzielonego organizatorom turnieju Fame MMA po walce z Najmanem. Najman został zdyskwalifikowany za niedozwolone kopnięcia. Życiński sugerował, że przed walką celowo wyprowadził konkurenta z równowagi.

Jednocześnie twierdził, że dyskwalifikacja nie była mu potrzebna do wygranej („gdyby sędzia nie przerwał, to bym go zaj***ł śmiecia j***nego”). Kpił również z Najmana, który jego zdaniem „odp*lił żenadę” pragnąc bronić Jasnej Góry przed profanacją.

Chodzi o sytuację z końca października, gdy Marcin Najman, jak twierdził, dowiedział się z TVN, że uczestnicy tzw. „Strajku kobiet” planują wtargnąć do narodowego sanktuarium. Po przybyciu na miejsce okazało się, że nie ma tam żadnej manifestacji.

Choć źródłem informacji była, według sportowca, wspomniana stacja telewizyjna, a uczestnicy antykościelnych manifestacji zmieniali wówczas ich trasy, jeśli dowiedzieli się, że danej świątyni bronią wierni, środowiska lewicowe wykorzystały tę sytuację jako okazję do wyśmiewania Najmana i innych osób broniących kościołów.

– To niech wyp***la se Jasnej Góry bronić k***wa. Chociaż taki z niego obrońca, że by nawet w parterze dostał wp***l. Dla mnie to kobiety powinny mieć prawo do ku**a swojego ciała i do swojego płodu, a nie ku**a jakiś śmieć z Jasnej Góry będzie ku**a mówił im, co mają robić ze swoim ciałem – dodał Życiński. Nawet pytany o swoje dalsze plany sportowe odpowiedział, że zamierza „j***ać tą pisowską ku***ę”.

Polubiony przez polityków opozycji tweet z nagraniem wypowiedzi „Kasjo” zamieszczamy poniżej. Ostrzegamy jednak, że zawarty w nim język jest wyjątkowo wulgarny.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej