RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zwiastun klipu zespołu Akcent podbija sieć [WIDEO]

Premiera klipu odbędzie się 28 listopada (fot. YT/Akcent)
Premiera klipu odbędzie się 28 listopada (fot. YT/Akcent)

Największa gwiazda disco polo Zenek Martyniuk znów namiesza na scenie muzycznej. Jego grupa akcent opublikowała 45-sekundową zapowiedź teledysku piosenki „Nie wolno zabić tej miłości”, którą wykonywał w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Obejrzało ją w serwisie YouTube już ponad 1,1 miliona osób.

Fisz krytykuje Kazika za „kubeł szamba” wylewany na artystów

Bartosz Waglewski, znany jako Fisz, w mediach społecznościowych wstawił się za ludźmi z branży rozrywkowej. Skłoniły go do tego słowa Kazika...

zobacz więcej

Premiera klipu odbędzie się 28 listopada. Współautorem piosenki jest Marek Dutkiewicz, który ma na koncie takie przeboje, jak między innymi „Szklana pogoda” Lombardu, „Jolka, Jolka pamiętasz”, „Za ostatni grosz” Budki Suflera, „Chodź, pomaluj mój świat” Dwa Plus Jeden, „Aleją gwiazd” Zdzisławy Sośnickiej, „Cicho” Ewy Farnej, „Dmuchawce, latawce, wiatr” Urszuli i „Słodkiego, miłego życia” Kombi – przypomina Interia.

Zdjęcia kręcone były w rodzinnych rejonach Zenka, czyli na Podlasiu – w Białowieży oraz okolicach. Za reżyserię klipu odpowiada Jan Hryniak, który ma w dorobku wypuszczony w połowie lutego tego roku film „Zenek” wyprodukowany przez TVP opowiadający historię Martyniuka.

źródło:
Zobacz więcej