RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Uczestnik programu zmarł po ukończeniu morderczego toru przeszkód

Uczestnik zasłabł na planie (fot. TT/Deadline)
Uczestnik zasłabł na planie (fot. TT/Deadline)

Uczestnik amerykańskiego programu telewizyjnego „Wipeout” (polska wersja „Wymiatacze”) zmarł po ukończeniu morderczego toru przeszkód. Telewizja NBC News potwierdziła informację w źródłach zbliżonych do producentów.

Powstanie nowa wersja „Różowej Pantery”. Wiadomo, kto ją wyprodukuje

Po tym, jak w filmie „Sonic. Szybki jak błyskawica” Jeff Fowler opowiedział historię niebieskiego jeża, teraz w filmie „Różowa Pantera” opowie nową...

zobacz więcej

Do tragedii doszło w środę. Około 30-letni mężczyzna zasłabł po ukończeniu toru przeszkód i trafił do szpitala, gdzie zmarł przed godziną 19 czasu lokalnego – przekazała rzeczniczka biura koronera hrabstwa Los Angeles Sarah Ardalani.

Przyczyna śmierci nie została podana. Tożsamość zmarłego zostanie natomiast ujawniona po tym jak o jego zgonie dowiedzą się bliscy.

Trafił do szpitala


Dwie osoby zbliżone do producenta programu firmy Endemol Shine przekazały, że mężczyzna ukończył tor przeszkód w Santa Clarita w Kalifornii po czym zasłabł. Na miejscu udzielono mu pomocy medycznej, a następnie przetransportowano do szpitala.

Produkcję programu wstrzymano w czwartek i piątek. Telewizja TBS, która emituje program zapewniła, że wszyscy uczestnicy są poddawani testom medycznym. „Jesteśmy załamani informacją o śmierci uczestnika. Przekazujemy najgłębsze wyrazy współczucia jego rodzinie” – przekazała stacja w komunikacie. Firma Endemol Shine będąca producentem formatu również złożyła kondolencje rodzinie i bliskim zmarłego.

Program „Wipeout” został zdjęty z anteny w kwietniu, ale zapowiedziano jego przywrócenie z nowymi prowadzącymi, zapaśnikiem Johnem Ceną i Nicole Byer. Nie wskazano jednak kiedy miałaby odbyć się premiera.

źródło:
Zobacz więcej