RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Komorowski trafił do szpitala. Nowe informacje o stanie zdrowia byłego prezydenta

Były prezydent Bronisław Komorowski zmaga się z Covid-19 (fot. PAP/Artur Reszko)

Pogorszył się stan zdrowia byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego zakażonego koronawirusem. W ostatnich dniach u polityka nasiliły się objawy Covid-19. W piątek z tego powodu trafił do Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie.

Nie żyje bloger Piotr Kuldanek. Opisał, jak odchodzi się z powodu Covid-19

Piotr Kuldanek, podcaster i autor popularnego bloga PanCodziennik.pl nie żyje. W ostatnim czasie mężczyzna relacjonował zmagania z Covid-19 swoje i...

zobacz więcej

KORONAWIRUS – RAPORT

O pozytywnym wyniku testu na obecność koronawirusa u Bronisława Komorowskiego pisaliśmy w połowie ubiegłego tygodnia. Jak tłumaczył wówczas w rozmowie z Onetem, pierwsze przypadki zakażeń pojawiły się w jego otoczeniu po rodzinnych imprezach.

Polityk informował, że ma stan podgorączkowy i kaszel, krótko potem trafił jednak do szpitala w Sejnach.

Bronisław Komorowski w szpitalu


Z powodu nasilenia się objawów Covid-19 były prezydent w piątek trafił pod opiekę specjalistów z Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie – podaje „Super Express”. Komorowski będzie leczony w placówce, której ordynatorem jest prof. Andrzej Horban, doradca premiera do spraw epidemii koronawirusa.

Stan zdrowia byłego prezydenta


Gazeta cytuje osobę z otoczenia byłego prezydenta, która informuje, że jego stan jest „stabilny, ma objawy takie jak męczący kaszel, ale wszystko idzie w dobrym kierunku”. – Wiem, że nie takim zagrożeniom Bronisław Komorowski stawiał czoła w swoim życiu i z tego też wyjdzie obronną ręką – mówi „SE” współpracownik byłego prezydenta prof. Tomasz Nałęcz.

Mapa zakażeń w Polsce

źródło:
Zobacz więcej