RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Chwila grozy na skrzyżowaniu. Olbrzymia szpula toczyła się wprost na samochody [WIDEO]

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na drodze w Kaliszu. Duża szpula z kablem energetycznym zsunęła się z przyczepy samochodu technicznego i toczyła się ulicą wprost w nadjeżdżające z przeciwka samochody. Informację wraz z filmem otrzymaliśmy na kontakt Twoje Info.

Ogromny pożar hali produkcyjnej. Są ofiary

Kilkudziesięciu strażaków gasi pożar hali magazynowo-produkcyjnej w Strzyżewicach (woj. lubelskie). – Ogień został opanowany, trwa dogaszanie....

zobacz więcej

– Do zdarzenia doszło w al. Generała Władysława Sikorskiego i al. Wojska Polskiego w Kaliszu. Z przyczepy samochodu technicznego firmy energetycznej wypięła się potężna szpula z przewodem elektrycznym – przekazała w rozmowie z portalem tvp.info asp. Anna Jaworska-Wojnicz.

– Policja sprawdza przyczyny zdarzenia, czy rzeczywiście doszło do nieodpowiedniego zabezpieczenia szpuli – przekazała oficer.

Jak widać na przesłanym nam filmie, olbrzymia szpula toczy się wprost na skrzyżowanie, na które wjeżdżają z boku samochody. Za toczącą się rolką biegnie człowiek, zapewne pracownik firmy.

1,5-metrowej średnicy ciężka rolka toczy się dalej wprost na jeden z nadjeżdżających z przeciwka samochodów. Kierowca jednak unika zderzenia, szybko cofając autem. Nie wiadomo, jak tragiczny mógłby być finał tego zdarzenia, gdyby nie fakt, że pas za nim był pusty…

Nagranie otrzymaliśmy na kontakt Twoje Info od KPRZ i Szymona.

Zobacz także: Czołowe zderzenie karetki z samochodem osobowym.

źródło:
Zobacz więcej